Youtube Türkiye :(

SolidSteed

Fake Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
6
Ruh hali
İnsanların birbirine saçma kışkırtmalar yapması, aşırı kopya içerikler hakkında ne düşünüyorsunuz?
Bence durumumuz vahim. İnsanların birbirine eziyet etmesi oldukça garip, ancak bunun izleniyor olması çok çok çok daha garip.

BorakanT

ben kimim?
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
bunun için konu açılması daha da garip

EgeStrqfes

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Abi Mert abi'yi (Saniye) yi izleyip şöyle yorumlar atmayın eminimki hergün kafalar izliyorsun abi.

BorakanT

ben kimim?
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
Abi Mert abi'yi (Saniye) yi izleyip şöyle yorumlar atmayın eminimki hergün kafalar izliyorsun abi.
ben JT, MrBeast, Saniye ve diğerlerini takip ediyorum ve aynı yorumum yine geçerli onunki ile. Saniye Bey'in telefon numarası bile var çaktırma.

Erbatur

Gözlerimin içindeki ülkemsin sen benim.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Saçma youtuberların videosuna disslike atmak için girmeyin. Prim vermeyin.

Morona

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Ünlülerin birbirleri hakkında absürt laflar etmesi gibi, aynı durum YT'de de var, gündemde kalmak uğruna "diss" atmak denilen şeyi yapıyorlar. Eğlence adı altında ticaret yapmak suç değil. Bu insanları yüceltenler çoluk çocuk değil de kim? Çocukluk gelir geçer; o milyonlarca izlenmenin aklı başında insanlardan geldiğini sanmayın ve her yaşını almış insanın (sizden büyüklerin siz için düşündüğü gibi) "gençlik nereye gidiyor" düşüncesini yaşarken içinizi ferah tutun. :bozukluk: