Zombirock Türkiye'nin MMORPG oyunu!

Destek veriyormusun ?

• Evet

Kullanılan: 3 75.0%
  • Hayır

Kullanılan: 1 25.0%

• Kullanılan toplam oy
    4

NorvanTR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

Merhaba arkadaşlar bildiğiniz üzere Zombirock adlı oyun SkeinGlobe olan yapımcısı ilk olarak 2012 açılmıştı ancak joygame tarafından uzun süre önce kapanmıştı.
Bu duruma üzülenler oldu. Artık üzülmeye gerek yok Zombirock Türk sunucusu kurucağım . Ancak destek lazım oyun kurmak o kadar kolay değil web sitesi ve bazı gerekli şeyler lazım. Ben iyi Yazılımcı , Kodlayıcı , java vb programlar bilen birisiyim diyen biri lazım yani biraz bilgili.

Oyunu açabilirsem yani Türk sunucusunu tüm Türkiye'ye yayacağım!.

MegaCrafter

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Şimdi ben tam anlayamadım. Oyunu mu yapacaksın yoksa Minecraft sunucusu mu? Konuda her iki şekilde de söylemişsin de ._.

Breakthrough

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Eğer oyunu yaratacaksan, iyi bir hayal kurmuşsun.
Ancak mc sunucusuysa, napıcan böyle bir sunucuyu?

Kovalski

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
kategoriye bakmadan yorum ypamasanız keşke :/

MegaCrafter

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
kategoriye bakmadan yorum ypamasanız keşke :/
Kategoriye bakıp yorum yaptım aslında. Ama "Zombirock Türk sunucusu" dendiği zaman senin aklına ne gelir? Aklımızın bu noktada karışması bence aşırı normal.

NorvanTR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Arkadaşlar elimde zombirock un tüm dosyaları var zombirock oyunu nu yeniden açmayı düşünüyorum.

Şimdi ben tam anlayamadım. Oyunu mu yapacaksın yoksa Minecraft sunucusu mu? Konuda her iki şekilde de söylemişsin de ._.
Oyun zaten var ama online oyunculara kapalı! bende tüm dosyaları var sadece serverini kurcaz.

Gloin

''Far Over The Misty Mountains Cold...''
En iyi cevaplar
0
Zombirock be :( ... Hayatımda en zevk aldığım oyunlardandı..

Minecraftplayerr

Java, Skript, Php, Html, Css, Javascript, Anime
En iyi cevaplar
6
Ruh hali
Sunucu dosyalarını bulabilirsen gerisi kolay. Bir vpsye koyarsın açarsın sunucuyu. Benim bir arkadaşım S4League'nin pvp sunucusunu bu yöntemle açmıştı. Websitesi felan hazır olarak geliyor zaten genelde.

Düzenleme: Eğer bilgisayarın çok iyiyse kendi bilgisayarına bile kurabilirsin bu sunucuyu. Sonra minecraft sunucusu açar gibi port açacaksın modemine.

Son düzenleme:

NorvanTR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucu dosyalarını bulabilirsen gerisi kolay. Bir vpsye koyarsın açarsın sunucuyu. Benim bir arkadaşım S4League'nin pvp sunucusunu bu yöntemle açmıştı. Websitesi felan hazır olarak geliyor zaten genelde.

Düzenleme: Eğer bilgisayarın çok iyiyse kendi bilgisayarına bile kurabilirsin bu sunucuyu. Sonra minecraft sunucusu açar gibi port açacaksın modemine.
vps servere açacağım .

VIthreon

Voxel Artist
En iyi cevaplar
0
Zombirockun ilk oyuncularındandım. şu an öyle bir geçmişe sapladınki beni anlatamam , gözlerimde yaş...