Zorlu Survival [1.8-1.4] Serverimizde Hem Orman Hem Şehir Vardır ! IP: Zorlu.Batihost.Net

KingCrafts

Marangoz
Youtuber
En iyi cevaplar
0
Hangisi çalıntı söylesene?? Biz bütün buildleri uğraşıp kendimiz yaptık.İftira atıp sunucuyu lekelemeye çalışmayın...
Mapler çalıntı değil fakat çok kalitesiz, onları düzeltin biraz çiftlik market olsun, spawnermarket olsun

fahretdin

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Hangisi çalıntı söylesene?? Biz bütün buildleri uğraşıp kendimiz yaptık.İftira atıp sunucuyu lekelemeye çalışmayın...
2017 yılında İtalyan sunucusunda aynı warp yapıları vardı. Benim kimseye durduk yere iftira atma gibi niyetim yok.

ZorluNW

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
2017 yılında İtalyan sunucusunda aynı warp yapıları vardı. Benim kimseye durduk yere iftira atma gibi niyetim yok.

kesin öyledir sen hangi sunucunun sahibisinde bizim sunucumuza iftira atıyorsun ? Bu server 2 yıl öncede vardı

_Alecks_

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
Hiçbir fark görmüyorum ben... gördüğüm sunucuların hepsiyle aynı.

fahretdin

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
kesin öyledir sen hangi sunucunun sahibisinde bizim sunucumuza iftira atıyorsun ? Bu server 2 yıl öncede vardı
1. Ben sunucu sahibi değilim artık.
2. 2017 çekilmiş bir video var diye bu 2 yıl öncede var demen biraz hatalı, ben 2017 oluşturulmuş sunucu reklamı göremedim.
3. Tekrar dediğim gibi warp yapıları çalıntı. Oradan buradan bakmışsın dış mekan aynı sadece belli yerlerin içini değiştirmişsin. değiştirmediklerinde var detaya girmeye gerek yok.
4. 2'de bir iftiracı deme. Reklam yapıyorsan kötü yorum/eleştiri yapan birine iftiracı deme hakkın yok.

Tamam tamamıyla kopyalamamışsın ama oradan buradan bakıp da yaptığın belli boşuna burada baş ağrısı yapma.
Ayrıca konuşma üslubuna dikkat edersen ve kötü yorum aldığında tahrik edici bir şekilde karşı tarafa cevap yazmazsan sevinirim.

ZorluNW

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
1. Ben sunucu sahibi değilim artık.
2. 2017 çekilmiş bir video var diye bu 2 yıl öncede var demen biraz hatalı, ben 2017 oluşturulmuş sunucu reklamı göremedim.
3. Tekrar dediğim gibi warp yapıları çalıntı. Oradan buradan bakmışsın dış mekan aynı sadece belli yerlerin içini değiştirmişsin. değiştirmediklerinde var detaya girmeye gerek yok.
4. 2'de bir iftiracı deme. Reklam yapıyorsan kötü yorum/eleştiri yapan birine iftiracı deme hakkın yok.

Tamam tamamıyla kopyalamamışsın ama oradan buradan bakıp da yaptığın belli boşuna burada baş ağrısı yapma.
Ayrıca konuşma üslubuna dikkat edersen ve kötü yorum aldığında tahrik edici bir şekilde karşı tarafa cevap yazmazsan sevinirim.

kardeşim hala iftira atmaya devam ediyorsun.bu sunucu 2017 yılında da vardı ayrıca hiçbir map çalıntı da değil alıntı da değil.kanıtın yok birşeyin yok hala konuşuyorsun.

iftira atma yetenegin iyi ama internete zorlunetwork minecraft yazıp bakmayı bilmiyorsun.

2017 Reklam Link : mctr.com/konu/zorlunetwork-rpg-survival-silah-araba-atmhackle-eval-hirsizlik-muzik-kumar-zorlunw-nitrado-net.24852/

mctr arasinda - var.

Son düzenleme:

Fzoe

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
sunucunuz gta mı survivalmı anlayamadım açıkçası :)

Snoweay

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Eskiden oynardık bu sunucuyu baya eskiden ama :D