AhmetMelihTR İLK Plugin Paketi @2011-2012

P4RS

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0

+ Arkadaşlar Lafı uzatmiyacağım snowtiger arkadaşımın paylaştığı plugin packi kendime göre düzenledim birazını sildim permissionu düzenledim felan filan işte ahmetmelihtr plugin packı oldu bu plugini istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Birkaç fotoğraf göstereceğim . + Resmi Sony Vegas ile yaptım :) ahmetmelihtr plugin pack olcaktı ters oldu :) bu packın v 7 si 9 u cartı curtu olmiyacaktır olsa olsa güncelerrim packı resmen araba tanıtır gibi tanıyorum :s birde plugini siz kendi serverinize göre düzenleyiniz. resimdekiler sadece özelliklerin birkaçıdır. sorununuz olursa mesaj da yazın pluginler günceldir 1.4.7 dir yanı fakat motd ben 1.4.6 yazdım siz ayarlarsınız.

AhmetMelihTR ILK Plugin Paketini İndir : http://www.mediafire.com/download/sygr7wmif0zqlne/AhmetMelihTRILKPluginPaketi_2011.zip

Son Güncelleme Tarihi : 16:27 - 15.03.2013 Butun Ayarlar Düzeltildi.)

-Bir Teşekkürü Unutmayın Yorumlarınızı esirgemeyin.konu düzenlemesi pertdurumdadır güncellerken ayrıntılara girerim. Made İn China - Pluginler çinde üretilmiştir, Altta Alıntı Yazısını Güzel Dursun Diye Ben Yaptım Gerçekte Herşeyi Ben hazırladım.

Konu Düzeni Yapıldı.

Son düzenleme:

YunuSTR

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Senin sayende Serverim Renklendi :) Ama Şu Giriş Teki İsmi nasl Renkli yapicam YA :(

P4RS

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Senin sayende Serverim Renklendi :) Ama Şu Giriş Teki İsmi nasl Renkli yapicam YA :(
plugin paketinin içindeki motdmanager klasörüne gir sonra config.yml var ona gir ortalarda şöyle bir yazı olcak

#==================#
# Basic Config #
#==================#
# sending MOTD list
MotdList:
- '&3FixCraft &4- &2[Survival] &4- &6[7/24] &2- &21.4.5'

MotdList in altındaki yeri kendine göre düzenle :)

Bak Koçum Bende Pluginerim Ama İçine SafeExplosions SafeFire Ve Simple region market attim sorun çıkarmı :)

hiçbir şey olmaz safe fire ve safe exploines e bence gerek yok worldguard ın confginde düzenle

RTME

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Güzel Yapmısın Kardeşim :)

Electric_Shockz

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0

P4RS

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Güncel. 26:11.2012 : 16:23 Yorumlarınızı Bekliyorum..