PermissionsEx / GroupManager'ı unutun ! - Tamamen Türkçe, Kurulum ve Anlatım

Hsbas

Berk
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Yetkileri ayarlamak çok daha kolay !
Bu plugin sayesinde, oyun içerisinde veya pluginin ayar klasörü sayesinde kolayca oyunculara istediğiniz yetkileri verebilir, oyun içerisindeki yazı stillerini değiştirebilir ve daha birçok şeyi yapabilirsiniz.
Pluginin işlevini ve kurulumunu öğrenmek için videoyu izlemelisiniz.

CmJustice

I started a joke...
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
PermissionsEx sunucularda yarattigi problemlerle unlu bir plugindir. Bu problemler sunucuyu cokertmeye kadar gidebiliyor... Tabii bu nadir rastlanan bir durum ama yine de tembihli olmakta fayda var. Bence bu plugin yerine bPermissions plugininin tanitimi yapilabilir. En guvenilir permissions pluginidir su anda kendisi. Bende herkese bunu oneririm. Ayrica PermissionsEx den ayarlarinizi iceri aktarma gibi bir kolaylik da sunuyor. Yani PermissionsEx ayarlarinizi istediginiz zaman bPermissions sekline donusturebiliyorsunuz.

Hsbas

Berk
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
PermissionsEx sunucularda yarattigi problemlerle unlu bir plugindir. Bu problemler sunucuyu cokertmeye kadar gidebiliyor... Tabii bu nadir rastlanan bir durum ama yine de tembihli olmakta fayda var. Bence bu plugin yerine bPermissions plugininin tanitimi yapilabilir. En guvenilir permissions pluginidir su anda kendisi. Bende herkese bunu oneririm. Ayrica PermissionsEx den ayarlarinizi iceri aktarma gibi bir kolaylik da sunuyor. Yani PermissionsEx ayarlarinizi istediginiz zaman bPermissions sekline donusturebiliyorsunuz.

Yorum için teşekkürler. Önceki versiyonlarında birçok hatayla karşılaştım. Fakat hepsinin üstesinden gelmeyi başardım.
7 ayı aşkın süredir pluginden dolayı hiçbir hata almıyorum.
bPermission plugininide tamamen kavrayıp tanıtımını yapacağım.

WhoIsLance

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Videonu izlerken içeriye 'Babam' girdi ! :D Masaüstü resminide gördü.'Bayram Bayram neler izliyon lan !' Dedi.Bayramda verdiği tüm parasını aldı.Bence masaüstü resmini düzelt :)

Hsbas

Berk
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Videonu izlerken içeriye 'Babam' girdi ! :sırıtmak: Masaüstü resminide gördü.'Bayram Bayram neler izliyon lan !' Dedi.Bayramda verdiği tüm parasını aldı.Bence masaüstü resmini düzelt :)

1059 saniyelik videoyu izlerken babanın 30 saniyelik bölümde gelme şansını düşünürsek sorun masaüstünde değildir diye düşünüyorum. http://img.****************/upfiles/smiley/evillol.gif

WhoIsLance

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sen Babama ne diyon şimdi :D
[DOUBLEPOST=1376046737,1376046705][/DOUBLEPOST]Şaka Yapıyorum Alınma :)