26ZAFER26ZAFER26 kullanıcısının son içeriği

1. 26ZAFER26ZAFER26

Fifa Videosu

Selamlar Millet, Yeni bir kanal açtım kendime, daha doğrusu arkadaşımla beraber tekli ve duo videolar çekiceğiz. Buraya da bir video atmak isterim yorumlarınızı almak için. Hem de biraz izlenme ve beğeni sayısında yardımcı olursunuz :)
  2. 26ZAFER26ZAFER26

Hexxit Sonsuz Okyanus

Teşekkürler yardımınız için
  3. 26ZAFER26ZAFER26

Hexxit Sonsuz Okyanus

Hexxit oynarken mapimden sıkıldım yeni yerlere yelken açıyim dedim, dediğime pişman oldum neden mi çünkü kaç km gidersem gideyim yine okyanus yine okyanus 100lerce gemi sadece küçük küçük adalar var düşüncem Kaptan Jack Sparrow gibi korsan olmak yada bir çözümü varsa söyleyin sıkıntıdan...
  4. 26ZAFER26ZAFER26

Hamachi nasıl kullanılır?

burda ağ kiimliği parola var
  5. 26ZAFER26ZAFER26

Forumda aradım bulamadım buradan yardımcı olurmusun
  6. 26ZAFER26ZAFER26

Selam Arkadaşlar Sorunum başlıktaki gibi hamachi nasıl kullanılır? Başkalarıyla nasıl multi minecraft oynayabilirim,en ufak bir bilgim yok. Hem benim gibi bilgisi olmayanlar için yardımcı olur. Not:Forumda varsa kusura bakmayın.
  7. 26ZAFER26ZAFER26

Hexxit Sorunu

Çok geç cevap yazdın be kardeşim o Dünyayı sildim yenisini açtım ama Sağol yine olursa senin dediğini yaparım
  8. 26ZAFER26ZAFER26

versiyon 0.8.0 ile ilgili ogrenmek istedikleriniz??

-havuç tohumu -kabak tohumu -beetroot soup(kırmızı çorba) -carpet farklı renkler Bende bu sorunlar var
  9. 26ZAFER26ZAFER26

Steve Hayatta!!|2.Sezon Başladı!!

Gerçekten de çok güzel olmuş. İnternet işini halledip videolu yapmalısın.Animasyon daha iyi olur.Kesinlikle devam et.
  10. 26ZAFER26ZAFER26

Minecraft - Pocket Edition Official Releases and Upcoming Features Türkçe

Bizimle dalga mı geçiyorlar nerde bu 8.0 yapımcılara ulaşamabilen birisi var mı bir mesaj atsın
  11. 26ZAFER26ZAFER26

Hexxit Sorunu

o zaman ben taşınıyom beyler :) sağolunbeyler sorunu çözdüm siyah şeylerin olduğu yerlere tnt le patlattım yok oldu
  12. 26ZAFER26ZAFER26

Hexxit Sorunu

hangisini bir sürü videosu var hem o da yapamadı galiba