41aaa41 kullanıcısının son içeriği

1. 41aaa41

2013 te açılan hesabımı buldum

merhaba :) şimdi emeğe saygı gerçekten güzel işler başardılar aslında . güzel incelemeler güzel makaleler . oyun toplulukları forumda aktif bir şekilde yapılıyordu taki 2021-2022 dönemindeki düşüşe kadar . Benim görüşümce bu yükselmekte olan bir proje :) gamer.com.tr oYUNcuların en büyük topluluğu
  2. 41aaa41

çok teşekkür ederim hocam :) :)
  3. 41aaa41

ooo bayağı iyi :D :D
  4. 41aaa41

deme be bulamadım ekranın hangi köşesinde ?
  5. 41aaa41

Ne oldu buralara?

ben çok beğenmiştim buraları . cs ile minecraft klanı için gelmiştim zamanında ve çok güzel bir ortamı vardı .forumda bulduğum arkadaşlar ile iyi bir oyun oynuyorduk gerçekten de Güzel günler mazide kalmış
  6. 41aaa41

evet abim ya çok iyi olmuş blog kısmı forum kısmı biraz daha değişmiş çöook güzel gözüküyor . birde karanlık modu olsa tadından yenmez .
  7. 41aaa41

ya çok güzel olmuş buralar ) çok beğendim buraları .
  8. 41aaa41

ininal E-pin Kodları

Merhaba . Öncelikle yapman gereken epin kaynağı (ticari bir mağaza ) bulmak en uygun olup dolandırıcı olanlarda var . İkinci olarak biraz araştırma yapman gerekir bilindik e-ticaret sitelerinden alırsan iyi olur senin için :)
  9. 41aaa41

Merhaba bu benim duvarım Bana ulaşmak isterseniz PM atabilirsiniz :) Saygılar ....

Merhaba bu benim duvarım Bana ulaşmak isterseniz PM atabilirsiniz :) Saygılar ....
  10. 41aaa41

merhaba arkadaşlar forumun bu kadar eski olduğunu hatırlamıyordum fakat 2013 te bende buraya hesap oluşturmuşum . benim adım okan az gören bir bilgisayar oyuncusuyum buralara tekrar döneyim dedim . tanışmak için . ben Bu aralar GTA V oynuyorum online olarak .Birde gta v te bawsaq girilmiyor...