_heathcliff_ kullanıcısının son içeriği

1. _heathcliff_

[TAKAS VE RÜTBE SİSTEMİ][PAZAR SİSTEMİ] AnarşiCraft %100 Survival Türk Minecraft Anarşi Sunucusu - anarsi.online - [AGRESİF ANTİ-HİLE/XRAY][1.12.2]

Spawn aslında büyük bir bölge :) Tamamen kırılabilir ve taş duvarlar ile çevrili (spawn'ın nerede olduğunun anlaşılması için). Sizin girdiğinizi gördüm ama pek uzun oynamadınız herhalde :D
  2. _heathcliff_

CPU'ların Ramı varmı?

Bip sesi o kadar büyük bir olay gerektirmiyor. Yalnızca RAM'in geçtiği yerlerin boş olması durumunda tetiklenen bir elektronik devre ile yapılabilir :) Örneğin ben 1 yıl önce sistem toplamıştım, fakat açılmadı. Anakart üzerindeki ışıkların hata koduna baktığımda işlemcinin uygun olmadığını...
  3. _heathcliff_

[TAKAS VE RÜTBE SİSTEMİ][PAZAR SİSTEMİ] AnarşiCraft %100 Survival Türk Minecraft Anarşi Sunucusu - anarsi.online - [AGRESİF ANTİ-HİLE/XRAY][1.12.2]

Soru cevap kısmı genişletilmiş, sunucu logosu eklenmiş ve sunucu spawnından birkaç kesit eklenmiştir. Ayrıca istek, öneri, hile ve hakaret bildirilmesi için destek sistemi linki eklenmiştir. Aynı şekilde düşünüyorum. Yeni insanlar geldikçe evlerin yağmalanma, sandıkların çalınma ihtimali...
  4. _heathcliff_

SUNUCU ADRESİ: - ANARSI.ONLINE - %100 Hayatta Kalma / Survival Sunucudaki eklentiler minimum düzeyde tutulmuştur. - SkinsRestorer - SetHome - Tpa - Anti-Xray/Hile eklentileri Bunlar dışında emek ve anarşiye fazla zarar getirmeyen TAKAS eklentisi bulunuyor. Bununla ilgili aşağıdan daha...