_Sergen_Winner_ kullanıcısının son içeriği

1. _Sergen_Winner_

JaredNetwork l OPSKYBLOCK l Ücretsiz 3 Günlük VIP l Reklamcı, Tasarımcı (konu tasarımı) (Yardımcı) Alımlarımız Açıktır Detaylar İçeride.

JAREDNETWORK l OPSKYBLOCK Sunucuya Gelen Herkese /vipol Komutuyla Ücretsiz 3 Günlük VIP /adakit /kit günlük /ödül /vipol /kit vip /vote vedahası Dolandırılırma Sistemine Son! Menülü Ticaret Sistemi.. IP; Play.JaredNetwork.Com Site Adres; JaredNW.Oyna.Tc Discord; Siteden veya Oyun içi...
  2. _Sergen_Winner_

JaredNetwork l OPSKYBLOCK l Ücretsiz 3 Günlük VIP l Reklamcı (Yardımcı) Alımlarımız Açıktır Detaylar İçeride.

JAREDNETWORK l OPSKYBLOCK Sunucuya Gelen Herkese /vipol Komutuyla Ücretsiz 3 Günlük VIP /adakit /kit günlük /ödül /vipol /kit vip /vote vedahası Dolandırılırma Sistemine Son! Menülü Ticaret Sistemi.. IP; Play.JaredNetwork.Com Site Adres; JaredNW.Oyna.Tc Discord; Siteden veya Oyun içi...
  3. _Sergen_Winner_

JaredNetwork OPSKYBLOCK | Tecrübeli Yetkililerini Arıyor | Olgun ve Saygılı Yetkili Aranıyor | Play.JaredNetwork.Com

JaredNetwork OPSKYBLOCK | Tecrübeli Yetkililerini Arıyor | Olgun ve Saygılı Yetkili Aranıyor | Play.JaredNetwork.Com Sunucumuza Girip /discord Yazarak Kurucu'yla İletişime Geçebilirsiniz,
  4. _Sergen_Winner_

Yardım UTF-8 Sorunu Yardım!

Yedekler vardı tek tek atıyorum yedekleri düzeliyor uğraştırcak ama neyse KONU KİLİT
  5. _Sergen_Winner_

Hayır böyleydi.
  6. _Sergen_Winner_

Bu arada bunu kullanmaya başladım @Echo off title OPSKYBLOCK java -Xmx5G -jar -Dfile.encoding=UTF-8 spigot.jar PAUSE
  7. _Sergen_Winner_

Orjinal hali derken? zaten bir şey yapmdım böyledi
  8. _Sergen_Winner_

buyrun; https://i.hizliresim.com/anAvBz.jpg
  9. _Sergen_Winner_

ha bide spigotda
  10. _Sergen_Winner_

Sadece menüler deluxemenu plugininde utf8 hatası var.
  11. _Sergen_Winner_

Deniyorum çözdüm galiba başlat.bat açılsın sunucum bi
  12. _Sergen_Winner_

-Xmx3G Yerini -Xmx5G yaptım 5gb sunucum denedim açılmıyor.
  13. _Sergen_Winner_

Neyse kod hatalı bu arada.