acayip9000 kullanıcısının son içeriği

1. acayip9000

Yanlışlıkla (.minecraft) Dosyasını Sildim

Selamun Aleykum. Benim bildigim forumlarda sorun çözülmüş ise forum görevlileri tarafından konu kilitlenir. Kilitlenmemis ise üyelerin çözülmüş sorunları tekrar çözmeye calışması mantıksızdır. Hayirli Aksamlar
  2. acayip9000

Mesajları okumadın sanırım hocam ? Sorun çözüldü. Java güncellemesi ile halledildi.
  3. acayip9000

Oldu java açıldı şimdi oyuna bakıyorum. Edit : Oyun açıldı. Allah razı olsun hepinizden
  4. acayip9000

Ne yapacağım burada ? Eski versiyonu mu sildirtcem ?
  5. acayip9000

Sorun galiba java da. Çünkü java menüsü açılmıyor
  6. acayip9000

Windows 7 kullanıyorum. Bir güncelleme görünmüyor sitesinden bakıcam
  7. acayip9000

1.8 olanı indirip bakıcam olmassa javaya bakıcam. Java güncel olması lazım ama belki tekrar güncellemek gerekir
  8. acayip9000

Kurulum dosyası yok silmişim. Nereden indiriyim ? Önerebileceğiniz bir yer var mı hocam ? Ne yaptın hocam :)
  9. acayip9000

Selamun Aleyküm arkadaşlar. Ben %appdata% 'da temizlik yaparken yanlışlıkla (.minecraft) dosyasını sildim. Ve şu an giremiyorum. İndiriyorum kuruyorum oyunu Minecraft yazısı geliyor sonra açılmıyor. Launcher açılmıyor. Ne yapmalıyım ?
  10. acayip9000

Niye Kasıyor Kardeşler ?

Evet. Bu dedikleriniz yapıyorum. Yapıyorum hocam. Ama kasma devam ediyor. Bana grafikleri yüzünden gibi geliyor. Texture pack atınca biraz rahatlıyor ama kasma bitmiyor
  11. acayip9000

Niye Kasıyor Kardeşler ?

lSincapl, post: 1821030, member: 10315584"]Arama kısmına yazarak bulabilirsin. 4 adet mod kullanarak fps'i arttırıyor. Eyvallah denerim
  12. acayip9000

Niye Kasıyor Kardeşler ?

Universite sınavından sonra bilgisayar işini halledicem. Verdiğin kanalda minecraft ile ilgili bir şey bulamadim
  13. acayip9000

Niye Kasıyor Kardeşler ?

Bilgisiz mi ? Hocam bilgisizlik degil. Ben tavsiye almak için yazdım. Elhamdülillah bilgisayardan çok güzel anlarım. Bilgisiz birisi olsaydım bu bilgisayar 9 sene benimle olmazdı
  14. acayip9000

Niye Kasıyor Kardeşler ?

Ya yeni bilgisayar alıcam. Yada bilgisayarcıya vericem parça yenilettirtcem
  15. acayip9000

Niye Kasıyor Kardeşler ?

9 yıllık laptop. 4 yıldır oyun oynamıyordum. Ygs'ye hazırlanıyorum şu an. Stres atmak için oynamayı düşünmüştüm. Yoksa bilgisayarda pek işim olmaz