AceMC kullanıcısının son içeriği

1. AceMC

MİMAR ARANIR Pvp ARENASI YAPABİLECEK ArcheMC.mygs.co mimar alımıı var ArcheMC.mygs.co

1. Bu İsim Önceden Alındı Profosyonel Bir Sunucu Tarafından Goggleye Aratın Ve Videloları İnceleyin 2.Herşeyi Başlığa Atmış Sadece Açıklamaya iP Atarak Doğru Kişiler Bulunamaz
  2. AceMC

TRTurkishCraftTR.aternos.me Admin Mimar Mod alımı var

berbat bi sunucu başmimarı hele berbar zaman kaybetmeyin hemen mute atıyorlar
  3. AceMC

CasperNetworkmn.aternos.me Herkezi Bekliyoruz

Çok Gereksiz Bir Sunucu Hemen Banlıyorlar Zaman Kaybı
  4. AceMC

CraftRosi.myserver.gs 1MOD 2 REHBER 1 ADMIN alımı vardır 2 sinin 6 SAAT AKTİF DURMASI LAZIM

Sunucu İsminizi Değiştirmeniz Önerilir Çünkü Önceden Öyle Bir Sunucu Bulunmakta
  5. AceMC

REKLAM Aternos Selam Güzel Bir SkyBlock Aternos Sunucusu Alıyorsun İşte Burda ! - ( AceEvalition.aternos.me ) -

alım için discord FUCK OFF #1870 sunucu discordu https:// ********** / GN3Hymm (boşlukları silin) sunucu ip : AceEvalition.aternos.me
  6. AceMC

CasperNetworkmn gelmessen ayıp edersin alımlar var

Berbat Bir Sunucu hiçbir İşe Yaramaz Zamanınızı Kaybetmeyin Hemen Ban Atıyorlar Reklam Diye Gereksiz İnsanlar Gereksiz Sunucu
  7. AceMC

REKLAM Aternos | BlazeRod Network | Görüp görebileceğiniz en ihtişamlı Skyblock sunucusu! | Alımlar aktif! |

Sunucununu Adası Bİle Yaramaz Kıramıyoruz Ki Adayı O Kadar Berbat
  8. AceMC

FixerNetwork.aternos.me I Builder Alım I Sunucu Aktif

Berbat Bir Sunucu Ortada Berbat Yetkililer Var hiçbir İşe Yaramaz Zamanınızı Boşa Harcamayın
  9. AceMC

Aternos serverim için ortak ve pluginer alımı 1 hafta sonra batihost 16gb ram li :D

Bir Şey Biliyorumki Scriptlerimi Çalan Ve Discord Sunucumda Yayma Çabasında Bulunduğun İçin Sunucumda o iki Scriptten Birini Görürsem Sana Dava Açmaktan Hiç Çekinmem Bu Yorumumu Da Herkes Görsün !
  10. AceMC

Sunucu Kurdun Bedava Paket Arıyorsan Buraya Tıkla

Selam Dostum Sanırım Bir Sunucun Var Ve Beleş Paket Arıyorsun işte Şu Şekilde Alabilrsin Discordumuza Gel Arkadaşlarını Davet Et Ne Kadar Davet O Kadar Plugin Discord Sunucumuzun Uzun Süreli Davet Kodu : AeHr25J 1 Günlük Davet Kodu : https://**********/n3rmQC Hiçbirine Ulaşamazsanız KapiEdit...
  11. AceMC

Play.WinterNetwork.Net

Sen Bu Gidişle Daha Çok Ararsın Elindekini Atınca DAHA DA BULAMAZSIN
  12. AceMC

Komut Engelleme | Bug Kapatma Skripti

Aga Ben Lobideyim ve yeni bir oyun yükledim sunucuya o oyuna girince skyblockun /islandı skywarsın join komudu fln hep çalışıyor bunu kapatmak istiyorum işe yararmı
  13. AceMC

Play.WinterNetwork.Net {} +15 Rehber Alımı {} Ortak Aranır

Beyler Sunucu Berbat Ortak Olsanızda Aşşağılayarak Dc Sunuculardan Fln Atıyorlar Sunucu Profil Fotoğrafı Filan Çalmışlar Yaramaz Berbat Sunucu Tutmazda Zaten
  14. AceMC

Ortak Arıyorum Detay İçin İçeri

Arkadaşlar Ben Plugin Bilgisi Yüksek Derecede Olan Yetenekli Bir Pluginerim Ancak Bakiyem Olmadığı İçin Kimseyle Bir Ortaklık Söz Konusu Değil Bana Bağış Yapacak Veya Ortak Olacak Varsa Tek İstediğim Şart Sunucununun Para Giderini Karşılabilmesi Onun Dışında paket Vs Herşeyi Ben Ayarlayacağım...