Achar kullanıcısının son içeriği

1. Achar

Yasak Aşk

BÖLÜM #2 Alex ve steve akşam yemeğine oturdular ve steve çok sinirliydi ve alex'te utangaçlığı tutmuştu, normalde olması gerekende buydu çünkü alex'in 2 dakikalık zevki yüzünden ihaleyi kaybetmişlerdi.Steve olayı gündeme getirmek istiyordu ve söze başladı +Mutlumusun kardeşim ? -Steve yeter ...
  2. Achar

Steve'nin suçu Alex'in Cezası

:DD haklsıın
  3. Achar

niye ? :D
  4. Achar

Yasak Aşk

bi yerden başlamak istedim farkındayım kısa olduğunun,bölüm 2 uzun gelicek söz.
  5. Achar

Yasak Aşk

https://forum.gamer.com.tr/konu/stevenin-sucu-alexin-cezasi.263458/ Dikkat bu hikayedeki steve ve alex haricindeki karakterler tamamen hayalidir.Gerçekle bir bağlantısı yoktur.Yukarıdaki linke tıklayarak yazmış olduğum başka bir hikayeye gidebilirsiniz.Bu hikaye ile olay arasında bağlantılar...
  6. Achar

yorum için teşekkürler yakın zamanda çok daha değişiik bi hikaye daha yazmayı planlıyorum.Aklımda olayları kurguların bitmesini bekliyorum :)) iyi forumlar
  7. Achar

oralara fazla dikkat etmedim.Yürom için teşekkürler belli olma belki sezon 2 yazarım :)) ilham gelmesini bekliyorum
  8. Achar

Redstone Comparator

ilk baştaki resmi anlamadım direk redstone torchu devreye bağlayalım yada aç kapa şalterini kullanalım ?
  9. Achar

Minecraft Açılmıyor ! Anlamadığım bir sorun var

RanKod ilgin için teşekkür ederim daha yeni ekran aldık ve artık leptopla işim kalmadı artık kendi bilgisarımda minecraft oynamaya başladım.Zaten dün yarım saat oynadıktan sonra hata çıktı ekran kartı modelim düşün olduğu için oluyo zaten yeni ekran kartıda alınacak ilgin için teşekkürler ederim...
  10. Achar

hayır yedek felan yoktu yeniden yükledim
  11. Achar

resim atamıyorum bilgisayardan nerden atılıyor benmi göremiyorum yoksa illaki internettenmi olmalı ve o mineshafter neyin nesi ? :D evet launcherliiydi ama eski kullandığım gezginlerdendi ama 1.7.8 oynuoydum 1.8den öncesi yani :D ama nomercy nin launcherinde 1.8 açılmıyor arkadaşım pre değil...
  12. Achar

crash report at derken ? zaten oyun launcher kapanıp açılınca ilaveten en sağda crash report geliyor ondada report to mojanga tıklanmıyor ama altındaki open the reporta tıklayınca bir yazılım geliyor hata kodu galiba geliyor . ama eğer tamindirden indirdiğim minecraftta ise aynı ekran çıkıyo tek...
  13. Achar

Merbaha bununla ilgili bir konu daha açmıştım ama onda umduğumu bulamadım ve yeniden bir yazı yazmaya karar verdim.Öbür konuyuda silemedim maalesef :( Öncelikle eskiden bu bilgisayarda (leptop) minecraft açılıyordu fakat formattan sonra bir daha açılmadı.Sorun tam olarak şu oyuna giriyorum...
  14. Achar

teşekkürler :)
  15. Achar

zaten herobrine aslında stevenin kardeşi