acilmimarvol1 kullanıcısının son içeriği

1. A

VoynCraftMc8T.aternos.me Alım Var

Haklısın Bro :) <3 BroMacunn <3 Instagram'da Takip Edin :) bromacunn GeriTakip Bol Bol Minecraft Sunucu Reklamı ve Instagram Hesap Reklamı :) [ Saçma Bi Yerde Reklam Yapıyorum Ama Belki Tutar Yaww :)]
  2. A

Alım Var Koş | Birkaç Güne Batihost'tayız | Hemen Gel ve Yerini Al

Sunucumuz şu an'Da Aternos idir Birkaç Güne Batihost'tayız Sunucumuz HUB Olacaktır Batihost'ta Geçince Batihost'ta Geçtiğimiz'de Skyblock , Skywars , Survival ve Faction Olacaktır Sunucumuz'a Şuanda 1 Mimar 1 Rehber ve 1 Reklamcı Alınacaktır Sunucu Kapalı Görürseniz Discord Adresimiz ╚ > ʀɛʏɨʐʐ...
  3. A

ArtLuxNW |Maske|Kredi|Kasalar|ClaimMarket|Metintasi| Sezon sistemi ile Bedava KREDİ!

Bu biraz kötü oldu :( Ama Sunucunuz Çok Güzele Benziyor. ve Discord Grubu Açabilirim Elimde Hazır Var. Kolay Gelsin.
  4. A

ArtLuxNW |Maske|Kredi|Kasalar|ClaimMarket|Metintasi| Sezon sistemi ile Bedava KREDİ!

Dostum Keşke Bakımda Olmasa idi :) ╚ > ʀɛʏɨʐʐ < ╝#1053 Discord Eklersen Sevinirim Hem
  5. A

Minecraft Sunucu için ekip arıyorum.

Mista Unfuckuble (Also Mert)#8625 şöyle copy paste dostm [seaks]
  6. A

AspendosMC rezilliği

Sonuna Kadar Haklısın Böylelerini Bir Araya Toplayıp **** (Anladınız Siz) Reis Paketin İçine Reklamını Koy Oyunda Her 10 Dakikada Senin ve Arkadaşının Discord'unu Reklam Yapsın İyi Olur... [seaks]
  7. A

HUB Olacağız Yakında | Sizler ile

İlk Olarak Forumuma Hoşgeldiniz Şuanlık Sunucumuz Aternos idir ve Emek Skyblock'dur Sunucumuz Bir Kaç Güne Batihost'a Geçicektir Alımlarımız'da Şu Yerler Mevcut idir Discord Şarttır Ama ilk Olarak Yaş Sınırı :) +15 Rehber Reklamcı Youtuber Boş idir Yetkililer İşini Güzel Bir Şekilde Yapar ise...
  8. A

Alımlar Bitti Ama Yine Yazıp Yerinizi Alın !

Sunucumuz Batihost'tur Hadi Hızlı Ol :)
  9. A

Alımlar Bitti Ama Yine Yazıp Yerinizi Alın !

Merhaba ! Sunucumuz Survival Üzerine Kurulmuştur ! Mimarımız Biraz Az Çevrimiçi Oluyor ! Yarım Kaldı Yeni Spawnımız ! Yapacak 1 Mimar Arıyorum ! Yaş Sınırı Vardır ! Gerekli Olan Yaş +15 ! Discord ŞART ! Discord'um ╚ > ʀɛʏɨʐʐ < ╝#1053 Hızlı ve Seri Ol !!! ╚ > ʀɛʏɨʐʐ < ╝#1053 ╚ > ʀɛʏɨʐʐ < ╝#1053 ╚...