AGALARYT kullanıcısının son içeriği

1. AGALARYT

Okeanos Network | Ekip Arkadaşlarını arıyor!

@ozzgurylmzz AD:Toprak YAŞ:15 DİSCORD:짐승#0018 YETENEKLERİNİZ(BUİLDER, SKRİPTER VB.):Plugin-Komut-Buildim İyidir - Discordda Ustayım AKTİFLİĞİNİZ: Neredeyse Bütüngün
  2. AGALARYT

TeriaCraft OP SkyBlock Serveri Sitemiz Aktif www.teriacrfat.play.tc

@TeriaNetwork 7/24 Aktifim Plugin bilgim çok iyi - Buildim çok iyi olmasada iyi - Discord bilgimde çok iyi her konuda yardımcı olurum şu an bana ulaşabilirsen discord adım 짐승#0018
  3. AGALARYT

Yeni Açıldık ! Demirel Craft ! Batihost ! Tüm Alımlar Aktif ! DemirelCraft.Batihost.Net

@MelihDemirel 7/24 Aktifim Plugin bilgim çok iyi - Buildim çok iyi olmasada iyi - Discord bilgimde çok iyi her konuda yardımcı olurum şu an bana ulaşabilirsen discord adım 짐승#0018
  4. AGALARYT

TETACRAFT Sunucu Alımları [Herkes Başvurabilir]

@Emrenll İsim:Toprak Aygen Cimilli Yaş:şu an belirtmek istemiyorum discordda sölerim Alan: ADMİN-YÖNETİCİ-MOD Deneyimleriniz: plugin "genelde hep aktifim" discord build-azıcık- uyarma dha önce sunucu kurdum Referanslarınız: baya bi sunucuda çalıştım 6 - 7 yıldır mc deyim ve şuanlık bırakmadım...
  5. AGALARYT

TETACRAFT Sunucu Alımları [Herkes Başvurabilir]

@Emrenll İsim:Toprak Aygen Cimilli Yaş:şu an belirtmek istemiyorum discordda sölerim Alan: ADMİN-YÖNETİCİ-MOD Deneyimleriniz: plugin "genelde hep aktifim" discord build-azıcık- uyarma dha önce sunucu kurdum Referanslarınız: baya bi sunucuda çalıştım 6 - 7 yıldır mc deyim ve şuanlık bırakmadım...
  6. AGALARYT

ReallyWCraft ! Bomba Gibi Geliyoruz ..

Hayla Bekliyorum ark atıcakmısın ? @Samet_Erturk
  7. AGALARYT

Hayla bekliyorum :D
  8. AGALARYT

bekliyorum @Samet_Erturk
  9. AGALARYT

MERHABA @Samet_Erturk BEN YETERİNCE AKTİFİM VE TEVRÜBELİYİM İSTERSEN BEN OLURUM İLETİŞİM DİSCORD: toprakac#7108
  10. AGALARYT

JaguarNW Oyuncularını Arıyor 1.8x

@VeennowTr1 MERHABA DOSTUM. AKTİF BİRİNİ ARIYORAN KARŞINDA , TECRÜBELİ İSTERSEN KARŞINDA . İLETİŞİM ADRESİM discord toprakac#7108
  11. AGALARYT

Yep Yeni ConConCraft Serverine Alım Var !

MERHABA DOSTUM. ben çok fazla aktifim ve tecrübeliyim istersen ben olurum discord toprakac#7108 ne dersin benle bir yolcuğıla çıkmak uygun olmazmı?
  12. AGALARYT

[ALIMLI] PixelStone - Yeni Nesil Skyblock - Piyango - Kasalar - 1.8x Batihost

merhaba ben çok fazla aktifim istersen ben olabilirim ADMİN YÖNETİCİ discord adresim toprakac#7108
  13. AGALARYT

SunLight Yetkililerini Arıyor Hileli Op Faction Server

merhaba dostum ben çk fazla aktifim istersen ben olabilirim discord ismim toprakac#7108 teşekkürler