alenka1999 kullanıcısının son içeriği

1. alenka1999

sa kardeş serverde niye kimse yok?

sa kardeş serverde niye kimse yok?
  2. alenka1999

Minecraft'ta Herobrine 1.6.6'da Silindi!

Arkadaşım ilk önce senin ingilizce bilgini tebrik etmek istiyorum.'Herobrine does not exist and there will not be anything else' demek 'Herobrine yok ama başka bir şey var' demek öyle mi? Vallaha ingilizce öğretmenini görsem elinden öperim o derece yani. Onun anlamı bir kere 'Herobrine yok ve...
  3. alenka1999

Bu sadece bende mi var

Harbiden :D
  4. alenka1999

Bu sadece bende mi var

Daha önce de görmüştüm öyle şeyleri de benim başıma geleceğini tahmin etmezdim :D
  5. alenka1999

Bu sadece bende mi var

Arkadaşlar crackli kullandığım bir launcherde hile kapalı olduğundan ve n.e.i, t.m.i gibi modlar yüklemek istemediğimden dolayı lan oyunu açıp oradan hile açıyordum. Fakat kısa süre önce bir şeyi farkettim:
  6. alenka1999

Castle Miner Pc İçin Nasıl İndirebilirim

Ben öyle söylemezdim. Oyun güzel ama özgürlük bakımından kısıtlı.
  7. alenka1999

Castle Miner Pc İçin Nasıl İndirebilirim

bence fazla büyük konuşma. Oyunda gelecek var.
  8. alenka1999

Mojang Ekibi

Ya abi konu konu olmaktan çıktı. Kapayın ne biz kendi aramızda tartışalım ne de sizin başınızı ağrıtmayalım
  9. alenka1999

Mojang Ekibi

Ya saçma sapan konu işte kapatın gitsin neymiş 13 yaşmış neymiş IQ'su 148 miş bırakın bu işleri bırakın la :D
  10. alenka1999

Mojang Ekibi

13 yaşındaki bie çocuğun biraz daha mantıklı hayal kurmaması bizim mi suçumuz? Hem böyle saçma bir hayal kuruyorsa IQ'su nasıl yüksek olabilir anlamıyorum.(Yanlış anlaşılmasın adı üstünde hayal arkadaşın zekasına laf ettiğim yok.) Lan oğlum 13 yaşındasın şimdi sen 8. Sınıfa geçecen demi...
  11. alenka1999

Mojang Ekibi

7 sene diyorsun ve 13 yaşındasın ha. Sen kimi kazıklıyon ulan amele.Hem ingilizce zor bir şey değil. 1 ay kurs ya da en azından pc oyunlarından ebemin de iyi ingilizcesi olur
  12. alenka1999

1.6.2 Modlu Server Kurma..

Modlu server kurma biraz problemli iş. O kadarı beni aşar
  13. alenka1999

minecrafta eklenmesini istediğiniz moblar

Wither skeleton gibi iskeletler eklensin ama karanlık şovalye gibi olsunlar ve her yerde spawnlansınlar (nether de dahil).
  14. alenka1999

1.6.2 Modlu Server Kurma..

arkadaşlar version klasorüne girip oradan 1.6 üstü (1.6.2 ya da başka versiyon)'un jarını winrar ile açın normal mod kuruyormuş gibi atın. Ya da skydaz kullanın. Hala yapamayan arkadaşlar özelden mesaj atsın
  15. alenka1999

Sürümüm 1.5.2 , Nasıl 1.6 ya geçebilirim ?

Ve böylece ban yemek için ilk adımı attın :D