allyc kullanıcısının son içeriği

1. A

| play.FelixMC.com | OPFaction | Aktif Rekor+ 50 | 0 Lag İle Hazzı Dibine Kadar Yaşa | Bugün 18:00 da Aktif|

Sunucu Özellikleri İyi Bundan Önce Açtıgınız Serverdada Oynadım Discord Varmı
  2. A

[ YENİ SUNUCU! ] Play.EpikMC.Pw | 1.8+ | Kralına Göre Değil; Kafamıza Göre Oynuyoruz!

Kardeşim lag giderildi diyorsun da sunucuda iki block kırıyoruz oyundan atıyor sürekli arada lagda gidiyor bence dikkat et oyuncu kaybediyorsun viplerin bile serverda hesaplarını satıyordu 20 tl ye falan
  3. A

Last Network | Slot | Bar | Eğlence | Efsane Kazma | Günlük Ödül | Op Faction | 1.8X

Serverdan bilginiz yok lapisin xp verip vermedigini bilmiyorsunuz soruyoruz dalga geçiyorsunuz boş server
  4. A

Gençler Server Açılmayacak Kurucular Ayrıldı Ben Bir Adminim Devamını Anlatcam İçeride Hemen Okuyun.

Forum Güzel Build İyi PL Olarak Bir Kaç Eksik Var Onlarda Tamamlanırsa Güzel Olur.
  5. A

Yeni konu açıldı (soylunetwork.pw/discord)

Siteye kayıt olunmuyor bi ilgilenirmisiniz
  6. A

Server Kapandı

Yorumun için teşekkür ederim.Haklısın forum biraz kötü olmuş oda benim acemiliğim elimden geldiğince yapmaya çalıştım gene üzerinden geçip daha iyi bir hale getirmeye çabalayacağım. 1528410938 Sunucumuz Yarın Saat 10:00'da Açılcaktır
  7. A

Server Kapandı

Biz bir oyun topluluğuyuz, varoluş amacımız tamamen birbirimize destek verip gerektiği zaman birbirimize sahip çıkmak. Bu sunucuyuda varoluş amacımıza ortak bir hizmet olarak sizlere sunuyoruz. Biz Violence Squad'ız, biz bir aileyiz. Sunucu Adresi ➺ ViolenceSquad.Rabisu.Com...
  8. A

Kilit

Bir açılıp bir kapanıyor emeklerimiz boşa gidiyor karar verin artık