Alpha2033 kullanıcısının son içeriği

1. Alpha2033

Buz Erimesini Engelleme

Sa ev yapımında değişik doku paketi kullanıyorum buzu cam olarak koydum fakat hangi ısık turunu koyarsam buz erimesiyle karsılasıyorum nasıl önleyebilirim ? Sunucu değil kapalı dünya oynuyorum.
  2. Alpha2033

Hayatta Kalma Kuralsız {Hamachi}

sa beyler gelin eylencesine oynayalım.Pvp açıktır bu yüzden yok bana saldırma yok vb uğraşmayın aranızda halledin ister grup olun birbirinize zarar verin evinizi yakın vb vb .Sadece küfür ban bekliyorum .Hamachi; AGANINYERI-1 AGANINYERI-2 Şifre 123beyler 1.7.4
  3. Alpha2033

Minecraft Hd Texture Pack Hakkında

Beyler verdiğim linkteki modu indirdim.1.6.2 Dosyasının içine attım fakat oyuna giriş yapıyorum mojang logosu cıktıktan sonra atıyor.Videonun linkini koymuşuz ya ben direk sitenin veriyim ; http://www.minecraftdl.com/water-shader-mod/Beyler yok olmuyor bunu kurduğum zaman yada herhangi bir şey...
  4. Alpha2033

Yok abi oyun içinde bir değişiklik yok uyguladığım adımları sana anlatayım ; 1-Optifine dosyasının içindekileri 1.6.2 içine attım 2-Verdiğin dosyadaki shaders dosyasını aynı şekilde attım Oyun içinde ektra birkaç ayar çıktı bide görünü mesafesi dereceli seçiliyor vb önemsiz birkaçşey. Her...
  5. Alpha2033

Kardeş yanlış yazmışım ingilizce biliyorum fakat gsls mod bulamadım onu arıyorum.Videolardaki hiçbiri uygun çıkmıyor çoğu 1.5 için.Senin bildiğin 1.6.2 bi gsls varmı ?1.5.2 1.6.2 uyarmı ?
  6. Alpha2033

Dosyaya ulaşma yetkiniz yok diyor bi üye olup bakiyım.Üye olunmuyormu ?Kardeşler optifine kurdum 1.6.2 için fakat su glsl sahaders mod kuramadım yardım edin.+ Optifinede herşeyi fancy yaptım pek bi değişiklik göremedim acil yardımınızı bekliyorum.
  7. Alpha2033

Link açılmıyor bu seferde.Nediatre basşka bilgisayarada kurabilirim ondan sorun olmaz.
  8. Alpha2033

Attığın link veya resim gözükmüyor
  9. Alpha2033

Caglaris dostum ben optifine yükledim kendi sitesinden baktım forge 1.6.2 kuruyoruz kurdum tamam , .minecrafta 1.6.2 forgede mod klasörü oluştu fakat ben launcherden 1.6.2 forge play basıyorum olmuyor imleç 3,4 saniye yüklüyor :( Optifineyi defaultda kuramıyorum .
  10. Alpha2033

Neadiatre ben sana 2 gb ekran kartını 100 tl yede bulurum 2000 tl yede.Hafıza miktarı önemli değil.Aynı şekilde ram içinde söyleyebilirim.Forumdaşlar bu glsl için op tifine de gerekiyormuş fakat onun 1.6 için sürümünü bulamadım yada yok?
  11. Alpha2033

4 gb ram var zaten
  12. Alpha2033

AMD Athlon II (Çift çekirdek ) 240 Processor 2.80 Ghz 2 + 2 gb ram 512 mb DDr3 64 bit ekran kartı + overclock yapılı
  13. Alpha2033

İyi , ve arkadaşlar no - dus programı çıkmadımı ?Forumdaşlar burdaki gibi nasıl yapabilirim anlatabilirmisiniz ? Özellikle suyun o şekilde olması çok hoşuma gidiyor.Olsa olsa Ekran kartımdan sorun çıkabilir ama fazla sanmıyorum oda yandığı için
  14. Alpha2033

1.6.2 aynı zamanda forumdaşlar ***** çıkmadımı ? Kamera içinde çok güzel bi moddu.
  15. Alpha2033

Beyler ben hd texture pack yüklüyorum fakat su aynı kalıyor onun yanında , otlar ve dallar sallanmıyor.TP videosunda ise bunlar oluyor nasıl yapabilirim bunları ?