AlptugSahan kullanıcısının son içeriği

1. AlptugSahan

Yardım Minecraft MOTD sorunu

custom join massageymiş plugin. Kaldırdım fakat şuanda essentials MOTD si çıkmıyor
  2. AlptugSahan

Aww snap! Looks like AlptugSahan decided to join yazısından bahsediyorum
  3. AlptugSahan

Servere girildiğinde essentialsda hazırladığım MOTD yerine bu tarz her seferinde değişen yazılar gözüküyor hangi plugin yapıyor bu yazıları ?
  4. AlptugSahan

En fazla vakit geçirdiğiniz oyun hangisi?

Büyük ihtimalle Minecraft bir yerde yazıyor mu bilmiyorum ama minimum 10000 saat olduğunu düşünüyorum.
  5. AlptugSahan

Yardım Minions ve ChestCommands Sorunu!!

ya öyle çok kolar ama minion store u oyuncular açamıyor.
  6. AlptugSahan

command /madenciadam: trigger: if balance of player is higher than 499999: remove 500000 from player's balance execute console command "minion give %player% 1" send "&e[&6&lAnka&b&lCraft&e] &e500.000 karşılıgında madenci adam aldın."...
  7. AlptugSahan

ürünler /minion give (isim) (miktar) şeklinde oyunculara verilebiliryor. Nasıl yapmam gerek?
  8. AlptugSahan

free versiyonu da var pluginin o var bende verdiğiniz bu permleri denedim fakat olmadı. Skript ile yapılabilme şansı var mı bunun ? Chest Commands marketi gibi bir şey.
  9. AlptugSahan

ChestCommandsda bir market oluştudum ve burada minion almamızı sağlayan bir kısım da var. Minions plugininde shopa girmek için /minion shop yazılıyor. Ben Chest Commands da bu bölümün komutuna minion shop yazmama rağmen çalışmıyor. Ayrıca oyuncular sohbete /minion shop yazınca da çalışmıyor...
  10. AlptugSahan

Yardım Kaktüs Kırınca Boya Veriyor!

aynen denedim autopickup dan kaynaklanıyor önerebileceğiniz başka bir plugin var mı bu tarz ?
  11. AlptugSahan

Yardım Kaktüs Kırınca Boya Veriyor!

MC serverimde kaktüs kırdığımda kaktüs yeşili veriyor fakat ben kaktüs vermesini istiyorum nereden ayarlayabilirm ?
  12. AlptugSahan

Yardım Skript Plugini Çalışmıyor!!!

eklentileri de yenileyince bir sorun kalmadı çok sağol
  13. AlptugSahan

Yardım Skript Plugini Çalışmıyor!!!

dediğin linkten indirdim ilerleme var artık help ekranına vs. girebiiyorum fakat hala skriptler çalışmıyor örneğin skriptin birisi command /dusunceburadandevamet: permission: skript.admin trigger: set {vspawn} to location of player message "Dusunce dogulacak yer...