Aotum123 kullanıcısının son içeriği

1. A

Yeni Server

xTurMineTRx.aternos.me
  2. A

Aternos Ama Full açık!!! Faction Serveri Yapıyoruz!

ip:Nova39.aternos.me gein bana yetki yapmayı bilen bi arkadaş gelsin group managerden plsss...
  3. A

Aternos Server!!!!

Herkese merhaba arkadaşlar.Yeni bir server açtım.Bana aternos tag ayarlamayı bilen oyuncu gelsin alım olarak:2 admin.2 mod.2 rehber.2 mimar.3 reklamcı 1 de KURUCU ip:Nova39.aternos.me İP ŞİMDİLİK BUDUR İLERKİ ZAMANDA DEİŞECEKTİR!!!!
  4. A

Thetis Network Yetkililerini Arıyor!!!!!!

Serverimiz şuanlık skyblock ama ileriki zamanlarda faction eklenecektir. Alım olarak:Skripter,Rehber ve Mimar arıyoruz!!! ip:ThetisNetwork.minecraft.istanbul ip:ThetisNetwork.minecraft.istanbul HERKESİ BEKLERİZ!!
  5. A

ThetisNetwork Açıldı Alımlar Mevcut!!!!!

Arkadaşlar serverimiz açıldı.Alımlarımız mevcut. İP:ThetisNetwork.minecraft.istanbul hepinizi beklerim!!! GO GO GO GO!!!!
  6. A

CryTR alımlar mevcut !!!Axitrbilisim!!!

Alımlarımız:Builder ve rehber olmak üzere 2 tanedir. Discord adresimizi serverde öğrenebilirsiniz. Server ip: CryTR.axitrbilisim.com GO GO GO GO GO GO
  7. A

Young Crew Yetkili Arıyor! (Güncel)

Bu serverin daha da ilerleyecegini umut ediyorum.Muhtesem bir server. HARİKA!!!! <3 <3 <3
  8. A

DiaSurvivalNW.aternos.me Adlı Serverimiz FC olmuştur!

server kapalı açar msıın
  9. A

C R Y TR alımlar mevcut

CryTR.axitrbilisim.com CryTR.axitrbilism.com Alımlar:Youtube,Builder ve rehber'dir. Server OPSkyblock'tur. Vip alarak bize destek çıkabilirsin.
  10. A

ATERNOS DİYE BAKMAMAZLIK YAPMA !!

kardeş white liste eklersen sevinirim ismim Primci
  11. A

TurMineTRs

TurMineTRs.aternos.me
  12. A

TurMineTRs

TurMineTRs.aternos.me 2 dk ya açılıo alımlar var 1 admin (oplu) 1 mod (oplu) 1 rehber 1 reklamcı 1 builder (oplu)
  13. A

Kendi Serverimde Her Türlü Alım Vadır Özellikle pluginer arıyorum

white listi kapa ya da ekle plsss xCardor
  14. A

AnotherNetwork ツ | Yetkili Alımları | ➳ AnotherNetwork.Batihost.Com

abi white liste ekleee ya da white listi kapat eklersen ismim xCardor