ArcheNetwork kullanıcısının son içeriği

1. ArcheNetwork

Yardım Silkspawners domuz spawneri sorunu

Çakışabilecek bir sürü plugin var. Başta X-Ray korumaları gibi korumalar. Plugin listeni rica edebilir miyim?
  2. ArcheNetwork

Yorumu yazmamdan 10 dakika geçmiş sana verdiğim alternatifleri uyguladın mı? Essentials mi EssentialsX mi kullanıyorsunuz? Boş bir sunucuda denediniz mi plugini ordada domuz olarak mı?
  3. ArcheNetwork

Yardım minecraftta tabda yetkilerin görünmemesi

:bıyık: Çözümü direkt söylüyorum, bir zamanlar bende çok uğraşmıştım nametagedit ile. Bir türlü çalıştıramamıştım. Evet nte reload atınca gözüküyor prefix fakat chate bir şey yazdık mı tabdaki prefiximiz veya rengimiz eski halien dönüyordu. Çözüm çok basit; Essentials configine girip...
  4. ArcheNetwork

X-Ray koruma olarak bir plugin kullanıyorsanız kaldırmayı deneyin. EssentialsX kullanıyorsanız normal essentials olan bir sunucuda kullanmayı deneyin. Tüm bunlar çözüm değilse boş bir sunucuda silkspawners eklentisini deneyin, halen domuz oluyorsa buraya tekrar yazın size güncel bir silkspawners...
  5. ArcheNetwork

Yardım Essentials kit yetkisi sorunu

Essentials büyük küçük harfe duyarlıdır. Örneğin; groupmanager'da oyuncu tagınız Oyuncu olarak ise. (Baş harfi büyük) Sizin vereceğiniz perm: - essentials.kits.Oyuncu olmalıdır. (essentials.kit.Oyuncu olmamalıdır.) Ayrıca bu şekilde chat prefixinde de sorun yaşayabilirsiniz. oyuncu olarak...
  6. ArcheNetwork

Yardım tab-complete: -1

Asıl marifetin skriptsiz bir sunucu olsun o halde. Java kodlarının içine kodlama yaparak maksat kolaylaştırsın diye makineyi yorma üzerine kurulmuş sadece. Yararı var mı elbette var fakat birinci şahıstan yapacağına ikinci şahıstan kodlama alırsan TPS neden düşük diye forumlarda gezersin...
  7. ArcheNetwork

Pluginin amacı oydu zaten :). Daha önce kullandığım ama pluginhider geçtiğim için bıraktığım bir plugin daha var. Tıklayın Ek olarak; Tıklayın Eğer hala sorununuz çözülmediyse discord adresim: RuhsuzErkek#2932 ekleyin.
  8. ArcheNetwork

Merhaba :) Bu tür buglar tab-complete ile çözülmüyor. Nedeni ise vanilla bir sunucunun komutları olduğu için. Fakat spigotmcde en gelişmiş olarak bu komutları engelleyen plugin için: Tıklayın Config.yml kısmındaki default yani ayarsız mesajı message: '&c&lPluginHider&2&l+ &eThis Command is...
  9. ArcheNetwork

Warp Sünger için edit item

Evet bana da oluyor dalgınlık işte. Rica ederim dostum, insanlarla bilgi paylaşımı yapmayı severim. :)
  10. ArcheNetwork

Hayır ek plugin gerekmiyor. Essentials plugini gerektiriyor. Essentials her sunucuda olduğuna göre :) Attığınız plugin oldukça gereksiz bazen bazı şahısların yaptıkları pakete bakıyorum. Titlemanager yanında scoreboardı başka bir pluginle kullanıyor. Bunun gibi. Bir pluginin içinde olan bir...
  11. ArcheNetwork

Şöyle ki; -/give Arche sponge 1 name:&4Eşya_İsmi lore:&7Alt_Yazı Alt tire= Boşluk eklemek için kullanılır. & işaretleri = Renk vermek için kullanılır. Sponge= Sünger Büyülü olarak almak istiyorsanız örneğin Kırılmazlık 1 Süngerin ismini yukarıdaki gibi verdikten sonra; -/enchant durability 1...
  12. ArcheNetwork

Play.ArcheNetwork.Com ============ Çok yakında!

Play.ArcheNetwork.Com ============ Çok yakında!