arda_06 kullanıcısının son içeriği

1. A

WitherTR V.8 Yetkili Alımı

Admin; Ad Soyad: Arda Arısan Yaş:17 Minecraft Tecrüben:1.4.7 den beri oynuyorum Komut Bilgin:%90 Plugin Bilgin:%70 Buildin:genelde boş vakitlerimde build yaparım ortaçağ olsun modern olsun iyi sayılır Skript:Bilgin Plugin editleyebilirim Oyuncularla aran: Oyuncularla aram her zaman iyidir...
  2. A

İlerde Acılacak Sunucumuza Usta Mimar Aranmaktadır.

İsim:Arda yaş: 17 kac saat aktifsiniz: 10-12 skype:arda.arisan
  3. A

DepresyonCraft içeri gir profesyonel builder aranıyor

İsim Arda Soyisim Arısan yaş 17 Kaç Saat Aktifsin Ne kadar gerekirse 8-10 saate kadar aktif olabilirim Servere Para Katkısında Bulunabilirmisin(Hayır desenizde bir şey olmaz): Hayır Skype: arda.arisan
  4. A

-----> RangersCraft Resmi Alımlar ! <------

Mimar Alım Formu : +3 Tane Builder Modrn Olmalı. Ad:Arda Yaş:17 Skype:arda.arisan Kullanıcı Adınız: ardaarisan Yaptığın Yapılar: (En Az 3 Tane) : skypeden atabilirim.
  5. A

zotacgaming alım

İsim:Arda Yas: (15 üstü)17 Skype:arda.arisan Günlük Online saatiniz:nekadar gerekirse 16.00 dan sabah 7.30 a kadar açık olabilirim okul durumunuz: Okuyorum
  6. A

Uludağcraft | Nitrado kalitesi |Faction| 8 Gb Ram | Ip: Uludagcraft.nitrado.net

UludağCraft 1.7.2-1.7.5 nitrado kalitesiyle -Lag sıkıntısı yok. -Çok uzun süre açık olacak -Faction keyfi -İlgili yetkilileri Sunucudan Görseller UludağCraft Spawn UludağCraft Market UludağCraft Arsalar UludağCraft Lapis UludağCraft Hammadde UludağCraft Ekip İletişim/Yardım Bağlantıları...
  7. A

Microcraft | Nitrado kalitesi |Faction Skyblock| 8 Gb Ram | Ip: microcraft.nitrado.net

MicroCraft 1.7.2 nitrado kalitesiyle -Lag sıkıntısı yok. -Çok uzun süre açık olacak -Skyblock kalitesi -Faction keyfi -İlgili yetkilileri Amacımız Eskiden açtığımız sunuculardan ders çıkarıp sunucumuzda hatasız şekilde oyunculara en iyi faction ve skyblock tecrübesini sunmaktır...
  8. A

Bi pluginden dolayı yazılan tek yazıda aynı yazıdan 2 tane atıyor

AlphaChest AuthMe AutoSaveWorld AxiTR5 ChestShop Citizens ClearLag CombatLog CraftBook CropJoinLeaveMessage CustomServerMessages Essentials EssentialsGeoIP EssentialsXMPP Factions godPowers GroupManager HealthBar HealthPlus HorseTools iConomy Jobs Lockette MotdManager...
  9. A

Bi pluginden dolayı yazılan tek yazıda aynı yazıdan 2 tane atıyor

Serverimde bi pluginden dolayı yazılan tek yazıda aynı yazıdan 2 tane atıyor örneğin selam yazıyorum gönderiyor üstüne bidaha selam atıyorum gibi gözüküyor lütfen yardım edin
  10. A

[1.7.2]Factions Plugin Paketi FurkiTR v3.0 [Beta] Ama Hatasız Türkçe Sorunsuz

groupmanager komutları nedir kurucu felan olmuyor ayrıca oyuncuların blok kırmasını nasıl ayarlarım ?
  11. A

Server acil pluginer alımı

Server açıldı
  12. A

1.7.2 uyarsa denerim resim yok o zaten etkiliyor ayrıca kod bilginin sadece we den ibaret olmaması lazım(we-wg yeterlidir)
  13. A

Serverime acilen iyi paketi olan groupmanagerden anlayan pluginer gerekiyor skype arda.arisan
  14. A

PlanetCraft Bakım - Konu silinsin.

ben yetki ver demedim serverin savesini alıp bir dene dedim ayrıca kaça aldın diye bi soru sormadım ilk yaptığın servermi dedim konuyu aşırı saptırıp kendini haklı gösterme çabalarındasın ama yazık sana. (Varoş rapor edildi) + olaraktan serverinde küfür ettiğini şikayet etmedim gelecek...