ArdaCoşkun kullanıcısının son içeriği

1. ArdaCoşkun

LuckyProject | Yılbaşı Kampanyaları İle Yeniden | SATIŞ PLATFORMU!

Merhaba , Lucky Project yeni ekip arkadaşları arıyor sende ekibimize katılmak istermisin ? Ekibimiz, her geçen gün gelişmeye devam ediyor fakat bunun için yeni arkadaşlarımızada ihtiyacımız var. Sende bizimle çalışmak istiyorsan aşağıdaki formu doldurman yeterli. Eklenti Yapımcısı Harita...
  2. ArdaCoşkun

Lucky Project© 2021 | Yeniden Yılbaşı Kampanyaları İle! | SATIŞ PLATOFRMU

https://**********/MGztaz7sth Merhaba , Lucky Project yeni ekip arkadaşları arıyor sende ekibimize katılmak istermisin ? Ekibimiz, her geçen gün gelişmeye devam ediyor fakat bunun için yeni arkadaşlarımızada ihtiyacımız var. Sende bizimle çalışmak istiyorsan aşağıdaki formu doldurman...
  3. ArdaCoşkun

Yardım adafly sorunu

minecraft sunucumdaki bir sorundan bahsedeceğim herhangi bir oyuncu adasında adafly yazdıktan sonra oyundan çıkıp login (şfiresi) vs yazdıktan sonra spwanda uçmaya başlıyor bu sorunu nasıl çözerim
  4. ArdaCoşkun

TitanNW Alımlar play.titannw.net

Discord Site Vb hiçbir Şeyiniz Yok Ve Discord Sunucusu Açmak Ücretsiz?
  5. ArdaCoşkun

titannetwork.batihost.net YouTuber Ve Rehber Arıyor. Yeni Nesil OP SkyBlock

discord da olsaydı iyiydi ve sunucuya giremiyorum
  6. ArdaCoşkun

+35 Server Alımları Küllerinden Uyanan Server Alımlar Başladı SunsHineNetwork.keyubu.com

+35 Olduğundan Eminmisiniz? Yoksa Sunucu Alımdan Alıma 10 20 Mi Oluyor?
  7. ArdaCoşkun

SunCraft | Yeniden Doğuyor | Türkiyenin SkyBlock Sunucusu Şimdi Rehber Alımı!

sunnetwork.mymc.cf http://www.sunmc.0hi.me/ 1.8.8 BAŞKURUCU İsim: Yaş: Klavye Hızı: Minecraft Tecrüben (%) Komut Tecrüben (%) Akitflik Süren (8 Saati Geçecek) Saygılı Olacak Olgun Davranacak (Eğer Başarılı Olursa Maaş Bağlanabilir.) Kişisel Discord: tito.#7545 Sunucu Discord...
  8. ArdaCoşkun

Splatterpunk | 1.8.8x Survival | Ekiple Survival için içeri giriniz.

bendede sizin adresinizi yanlış gösteriyor sorunun discorddan olduğunu düşünüyorum
  9. ArdaCoşkun

Splatterpunk | 1.8.8x Survival | Ekiple Survival için içeri giriniz.

Discordunuzda Bir Yanlışlık Olmalı Bana Atmayı Deneyebilme Şansınız Varmı? Arda Coşkun#3359
  10. ArdaCoşkun

Yardım Paranın yanına t ve m ekleme

Efendim TitleManager Kullanmak Şart Değil İstersen Featherboard Da Kullanabilirsin Ama Hostingin Bedava İse Paralı Plugin Kullananlara Ceza Veriyor Olabilir Eğer Hostingine Belli Bir Ücret Ödemekteysen Featherboard Kullan Sorunun Öylede Çözülebilir...
  11. ArdaCoşkun

REKLAM Aternos Serverimiz Aktif Oldukça güzel içeri gir ip al!!!

Gayet Açıklayıcı Ve İyi Bir Konu Açılmış Yolunuzda Başarılar Dilerim İyi Forumlar
  12. ArdaCoşkun

Aternos sunucumuza 3 mimar 1 asistan (admin) ve 1 yardımcı (rehber) lazım kendine güvenenleri bekliyorum

paneli mi istedim Efendim Oyun Nickim Ztrefs Açık Bulup Size Bildiren Arkadaş?
  13. ArdaCoşkun

Yardım minecraft ücretsiz premium indirme

Haklısınızda Ahirettede O İnsanların Hakkı Olan Üzümü Söke Söke Alırlar Kardeşim
  14. ArdaCoşkun

Yardım minecraft ücretsiz premium indirme

Efendim Birincisi Ucuz Satan Firmalarda Herhangi Bir Sorun Yoktur Kaçak Olmadığı Sürece Sonuçta İndirimi Olan Bir Fiyatı Var Bu Firmayla Alakalı İnternette Sızdırılan Premium Hesaplar İse Bunu Sızdıran Kişilerinde Suça Dahil Olma Sorumluluğu Vardır Bunu Alan Kişidede Kesinlikle Suç Vardır