Ardaxl KRITER kullanıcısının son içeriği

1. A

Pickaxe Online Yeni Tür Minecraft Sunucusu Nitrado Güvencesiyle

Pickaxe Online herkeze açık 0 lag düzenli event ve eğlenceli mini oyunlarıyla eğlence sadece bir ip uzakta ip:pickaxeonline.nitrado.net Nitrado Güvencesiyle
  2. A

Freakcraft Serverı

Her Gün düzenli event olur.Her tür warp vardır.Eğlenceli bir server. İp:91.121.44.198:47 Deneyin ve görün.
  3. A

Nightcraft Sunucusu Açıldı.kriterin Sahiplerinden.

Sunucumuz açıldı.Nightcraft-1 Nightcraft-2 Nightcraft-3 Nightcraft-4 şifre:123 Bukkit Serverımıza Davetlisiniz.NightCraft...Sunucumuz açıldı.Nightcraft-1 Nightcraft-2 Nightcraft-3 Nightcraft-4 şifre:123 Bukkit Serverımıza Davetlisiniz.NightCraft... İpmiz:25.213.29.16 Builder ve Rehber aranır.
  4. A

merhab

merhab
  5. A

mkaanalper bu adamın map yarışmasına katılmışsın ama linkler yok linki atarmısn merak ettim

mkaanalper bu adamın map yarışmasına katılmışsın ama linkler yok linki atarmısn merak ettim
  6. A

Map Yarışması

katılıyoruz
  7. A

emmit bizde adventure mape katılmak isteye biliriz ama önce skypeni verir misin

emmit bizde adventure mape katılmak isteye biliriz ama önce skypeni verir misin
  8. A

Texturepack lazim yardım edebilicek biri varmı?

indirdiniz bozuk oluyasa içine bakın içinde olabilir
  9. A

Single Player Commands.

ama bu arada moddun istediği şeylerde olabilir
  10. A

Single Player Commands.

çalıştıra gir %appdata% yaz .minecraft görecen ona gir minecraft forge'yi içine at minecraft'ta gir texture pack kulosörünün yanında mods adlı klosör oluşur .minecraftta mod adlı bir klasör oluşur ona modlader mp at ve minecrafttın kaldıracağı modları koy