Arodia kullanıcısının son içeriği

1. A

[YARDIMCI KONU] Hiçbir Eklenti Kullanmadan Nasıl Renkli MOTD Kullanılır?

Selamlar arkadaşlar, ben Arodia. Biliyorsunuz ki Minecraft'ta bazı eklentileri kurmadan renkli MOTD yapamıyoruz, ama şimdi öyle değil! Hemen konumuza geçelim. MOTD Değiştirme MOTD değiştirmek için Sunucu dosyanıza girin. Orada "server.properties" diye bir yazı dosyası vardır. Oradaki en...
  2. A

AhmetMelihTR | 1.8.x | Son Faction Plugin Paketi | Yeni Nesil, Türkçe, Ayarlı

Mükkemmel bir Faction paketi, eğer Faction sunucusu kullanırsam kesinlikle kullanırım. İyi forumlar! :D :p Edit: Dayanamadım indirdim :D
  3. A

hayırlı olsun köfte abi bi ara gelirim yoğururuz beraber .s

hayırlı olsun köfte abi bi ara gelirim yoğururuz beraber .s
  4. A

DİKKAT! RUH SAĞLINIZ BOZULABİLİR! ERİNY RONİN

ALTIMA GÜLDÜM BU NEDİR LAYFTEKIR ABİ FDFGSAFYERYEYYRTURTEEQWEQWEQW
  5. A

OlymposBT #Faction Spawn#

Güzel ama çince veya japonca :(
  6. A

Terrain (Arazi) 2 : Vadi l Ronin Mimar Takımı

Krdş Ronin bu ne bekli10 Süper olmuş bu arada LayfTeğkır abi. :P
  7. A

OlymposBT #Faction Spawn#

Ooo, güzel olmuş Metin abi. Gittikçe daha da gelişiyorsunuz benden söylemesi. Yalnız, sanki içi biraz boş değil mi?
  8. A

Ben @Ardart bu arada, hesabım susturuldu :(

Ben @Ardart bu arada, hesabım susturuldu :(
  9. A

Ronin Mimar Takımı - Minigame Arena

JUSTİÇE ABİ SÜPER OMUŞ ABİ BN Bİ SW AÇÇCAM ONUN İÇİN VERİR MİSİNİZ LAPİS YERİNE KULLANÇAM 20 TELE VERİRİM ABİ SİZE OP DA VEĞİRİM OK MU ABE
  10. A

Ronin Mimar Takımı - Minigame Arena

Wohoww, cidden harika olmuş! Bu arada ejderha çok hoşuma gitti, tebrikler! Etiketler süper bu arada admin abi .s*
  11. A

Elimi kaldırıyorum*

Elimi kaldırıyorum*
  12. A

Yazın açılan sunucular

@Pyme 'nin açtığı yararlı "Sunucu açarken nelere dikkat edilmeli?" konusundan bulabilirsin cevabı. Konu burada; https://forum.gamer.com.tr/konu/sunucu-acarken-nelere-dikkat-edilmeli.280369/#post-1585814
  13. A

@Ardart

@Ardart