Arouwnth kullanıcısının son içeriği

1. Arouwnth

Sunucu nasıl açılmaz / yönetilmez

Gerçekleri duymak iyi geliyor. :lol:
  2. Arouwnth

Pelerin

Aslında çok katılımcı olur ama orjinal oyunu olan 15-20 kişi çıkar aralarından, bunu farkeden Notch ise oyunu Türkiyede yasaklar. :lol:
  3. Arouwnth

Skeleton okundan kaçmak

Sağol denicem bunu.
  4. Arouwnth

Skeleton okundan kaçmak

Daire çizmekten kastın durmadan daire çizerek koşmakmı yoksa daire şeklinde etrafında dönmekmi?
  5. Arouwnth

Yakışıklı bir skin (Kaliteli ve kesinlikle girip bakın :D)

Bence zirvedeyken bırakmalısın.
  6. Arouwnth

Yakışıklı bir skin (Kaliteli ve kesinlikle girip bakın :D)

Tek kelimeyle harika. Özellikle lastik kol efektine hayranlıkla bakıyorum.
  7. Arouwnth

Acaba .?.?

Hem beleşe oynuyor hemde skini gözükmüyor diye atar yapıyor. :ha:
  8. Arouwnth

<--[Skin DOSYASI] BreakingDown23 -->

Yaptığı skin'i gösterdi sadece, konuyu siyasete çeken sensin asıl banı senin yemen lazım.
  9. Arouwnth

<--[Skin DOSYASI] BreakingDown23 -->

Siyaset falan yaptığı yok. Heryerden atlayıp konuları sabote etmekten vaz geçin artık. Ben şimdi Adolf Hitler skin'i yapsam banmı atcaklar mesela? Saçmalama lütfen... Ayrıca 2. resimdeki ceket güzel olmuş ama kulaklıkla güneş gözlüğünü çıkar bence, ilk resimdeki gözlük güzel.
  10. Arouwnth

Monopoly Map'im

Yok aslında benim böyle bir oyun fikrim var herşeyin nasıl yapılcağınıda biliyorum ama üşengeçliğimden bu map'i bile küçük yaptım. Bu kadar üşenceç olmasam orayı daha geniş yapardım ve şekiller daha şekilli olurdu uzun olcakları için. McEdit de uğraştırıcı olduğu için onuda kullanmıyorum hiç. :)...
  11. Arouwnth

Kim olduğumu Bilmiyorum İdare Edin

Karabaş oğlum senmisin?
  12. Arouwnth

Monopoly Map'im

Teşekkürler herkese, detaylı ve ahım şahım bir şey olmadığını bende biliyorum acemiyim map yapımı konusunda ama can sıkıntısından böyle bir şey yapiyim dedim. ^_^
  13. Arouwnth

14w02b Türkçe Tanıtım

Slime Blocklar ve lapis olayı süper olmuş. :notch: Ne zaman oyuna eklenicek bilgin varmı? Eklendiğinde yeni survival map'ine başlicam.
  14. Arouwnth

kendim yapmadığım bir ev buldum herobrine nin mi

Orası Herobrine'ın yuvası seni gördüğü an bilgisayarına virus bulaştırır, aman diyim uzak dur. :alay: