arrnek kullanıcısının son içeriği

1. A

Minecraft 1.7 - snapshot 14w05b yenilikleri

Minecraft 1.7 - snapshot 14w05b yenilikleri Merhabalar ben arrnek bugün sizlere 1.7 snapshot 14w05b yeniliklerini anlatacağım. İlk olarak Slime Block : Slime block yaptıgımızda bizi havaya doğru atmıyordu artık atıyor,ve atladığınızda canınınız gitmiyor. Blocklar : Granit,Polished...
  2. A

Galiba herobrine gördüm ne yapmalıyım?

herobrine normal steve gücünde. sadece kılıcındaki alevden çehre 2 ve keskinlik 5 onu kuvvetli yapıyor herobrineye lavla yaklasırsan seni bir süre takip etmeyi bırakır veyada evinin etrafına kaktüsler ekip ortalarina lav dök herobrineden böylece kurtulursun ama sakına sakın onun yarattıgı...
  3. A

Arrnek -İçeri girin lütfen.

arkadaşlar biliyorum eskilerden bir videocuyum. kimsenin umrumda olmasına veyada kimseye beğendirecegim diye bir şey yok. ozaman minecraft daha alpha yamalarındaydı. artık kendini aştı. enchant için lapis gerekecek bunları artık minecraft videolu şekilde sunuyor herşeyi öğrendikten sonra 'Umrumda...
  4. A

KralCraft Plugin Bekliyor

xp plugini için essentials plugininin içini düzenleyebilirsin.
  5. A

evet aradan 2 yıl geçti bağzı aksaklıklar nedeniyle video koymuyorum 1 ay içinde videolar sorunsuz gelecektir. iyi akşamlar
  6. A

Sanırım yeni bir kanala geçecegim veyada aynı kanalımda duracagım. minecraft ' ın ustaları olmuşunuz artık. pek şey anlatmaya gerek kalmadı. hala mesaj atanlar var bu konuya mesaj attıgın ve videolarımı severek izlediğin için teşekkürler.
  7. A

Fake Dead Süper Hardcore Mod Pack

Teşekkürler :)
  8. A

Merhabalar Ben enes Yani arrnek . çok önceden alpha-beta yamalarında minecraftı kurdum. beni youtube ' den tanıyan fazla kişi yoktur minecraft'ın beta yaması geldiginden sonra video çekmeyi bıraktım. nedeni kişişel meseleler. yeni bir kanal açacağım yeni videolarımı oraya koyacağım hala o...