Aswider kullanıcısının son içeriği

1. A

Bakım

.
  2. A

Bakım

Güncel
  3. A

Bakım

SUNUCU AKİTF (AÇIK) BAKIM BİTTİ SURVİVAL HAYATTA KALMA OYUN SUNUCUSU KEYİFLE OYNAYINIZ ! ÖZEL ETKİNLİKLER ÇEKİLİŞLER OLACAKTIR KAÇIRMAYIN !
  4. A

Bakım

Günün Etkinliği Başlıyor Kaçırmayın !
  5. A

Bakım

Halloween Etkinliği geldi ! GÜNCELLEME & BAKIM BİTTİ SUNUCU AKTİF
  6. A

PLAY.EPHELOS.COM | Alımlar Başladı | Her Gün +30

Ben Ephelos kurucusu. böyle bir şey yok yalandır alımlar kapalı.
  7. A

Bakım

Özel Event Yapılacak Kaçırmayın !
  8. A

Bakım

Yeni Özel Eşyalar Eklendi !
  9. A

Bakım

Günün etkinliği başlamak üzere sen de katıl !
  10. A

Bakım

Yeni Sistem: Her Gün Günün Etkinliği Başladı ! Parkur etkinliği sona ermesi ile bugün ki etkinlik siz oylayarak seçeceksiniz !
  11. A

Bakım

+150TL'lik para ödüllü etkinliklerimiz oyunlarımız bu sezon başlatılacaktır !
  12. A

Bakım

KONU şu an DA BAKIMDADIR !
  13. A

Yetkili Kadrosu Kuruyorum <|> ALIM VAR

LÜTFEN OKUYUNUZ Selam arkadaşlar, minecraft sunucumuz için ekip arkadaşları arıyorum. Daha önce birçok sunucu açtım ve +50 kişi üzerini gördüm tekrardan aktif edeceğim. Sunucumuz şu an da açık durumun da reklamları verip vizyona sokacağım fakat yetkili kadrosu yok. Ve burada devreye siz...
  14. A

Ryber Network [Project] ORTAK ARIYORUM

Merhabalar, Benim minecraft sunucusu kurma projelerim ve planlarım vardı. Daha önce açtığım sunucular +50 felan olmuştu umarım şu an da daha fazla olur. Fakat her zaman tekdim ve tek oldum lakin artık bir ortağa ihtiyacım var. 60-100 İlave arası bütçe katabilenler benim ile iletişime geçe...
  15. A

Ryber Network Sunucusu <|> Ekip Arkadaşlarını Arıyor <|> Yetkili Alımları ALIM VAR

Merhaba, @MehmetSardohan discorddan eklemeye çalıştım fakat olmadı. Siz beni ekler misiniz ? Aswider#0666