atakan1661 kullanıcısının son içeriği

1. atakan1661

Köylü Market Yardım Acil

Bircok hazır paketlerde var diye biliyorum
  2. atakan1661

Ücretsiz Sunucu Banner + PSD + GİF

Teşekür Ederim v2 de 3 renk secengi sunucam :) Kırmızı Mavi Yeşil :)
  3. atakan1661

Yorumun İcin Teşekür Ederim v2 sini bu akşam yüklicem Daha Hareketli Yapıcam Merak Etmeyin
  4. atakan1661

Eyvallah Kardeşim :)
  5. atakan1661

Geliştiricem Daha Güzel Yapmak İcin Elimden Geleni Yapıcam Yorumun İcin Teşekürler V2 yi cıkarmayı düşünüyorum daha hareketli :)
  6. atakan1661

Yorumun İçin Teşekürler. İlk Sunucu Banner Tasarımım.
  7. atakan1661

Merhaba Arkadaşlar, Sizler İcin Minecraft Ücretsiz Sunucu Banner (Hub) İle Karşınızdayım Özenle Hazırladıgım Banneri Size Sunuyorum İndirme Linki Kesinlikle Reklamsızdır İndirme Link: Banner: Sorun Cıkarsa Skype Adresim atakan.yumru -> BANNERDEKİ ATAKANYUMRU YAZISINI KALDIRABİLİRSİNİZ
  8. atakan1661

AtomSurvival - Yeni - Alım - Köylü Ticaret - İpeksi Dokunuş - 192.99.36.120:26933

Server Yeni Açılmıştır Kurucular AtakanYumru LuckyLore Alım Vardır ALIMLARIMIZ skype atakan.yumru ip: 192.99.36.120:26933 Moderetor Rehber Deneme Rehber Reklamcı Spawn [Orman]
  9. atakan1661

JellyX.nitrado.net - Siz Yoksanız Biz Hiç'iz

=) Sunucu Version : 1.7.2 =)Sunucu Kapasitesi : 18 =)7/24 Rahat Bir Oyun =)0 Lagsız Bir Oyun =)Sunucu IP :JellyX.nitrado.net Arkdaslar Serverimiz Faction Wars'dir,Serverimizde Çeşitli Eventler ,Çeşitli Etkinlikler Olcaktir Arkdaslar Serverda hak yemek tamamen yasaktır. Dolandırıcılık...