atatrata kullanıcısının son içeriği

1. atatrata

Ftb Unleashed açılırken hata veriyor

Oyun Mojangdandan ekranından sonra hata veriyor.Oyun önceden sorunusz çalışıyordu.Pcde bir değişiklik yapmadım.(Unleashed 1.5.2 sürüm) ---- Minecraft Crash Report ---- // I let you down. Sorry :( Time: 8/30/14 11:42 ** Description: Failed to start game java.lang.RuntimeException: Unknown...
  2. atatrata

World Painter export sorunu

Hepsini okumadığın belli. GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
  3. atatrata

[Resimli]World Painter Nedir ve Nerede Kullanılır?

Kardeşim okuduğum yorumlara göre world painter ile etraflıca bilgiye sahipsin.Sana sorum olacak.Soru şu Ben bu programa import yolu ile bir map yükledim.Daha sonra export etmek istediğimde boş bir harita exportladı.Bunun çözümü nedir ? GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
  4. atatrata

Export sorunu

Merhaba arkadaşlar konu başlığında belirttiğim gibi konumuz world painter programı.Ben bu programa import yolu ile bir map yükledim.Daha sonra export etmek istediğimde boş bir harita exportladı.Bunun çözümü nedir bilenler yazabilirmi ?
  5. atatrata

World Painter export sorunu

Merhaba arkadaşlar konu başlığında belirttiğim gibi konumuz world painter programı.Ben bu programa import yolu ile bir map yükledim.Daha sonra export etmek istediğimde boş bir harita exportladı.Bunun çözümü nedir bilenler yazabilirmi.Ayrıca konuyu yanlış yere açtıysam özürdilerim.
  6. atatrata

Bart Marge ve Homer Simpsonlar

güncellGüncell
  7. atatrata

Küçük bi mantar kasabası :)

Güzel fakat kasaba için biraz küçük değilmi ?
  8. atatrata

İlk Heykelim

çok basit kalmış be :D birazdaha hayal gücü :)
  9. atatrata

FTB ULTİMATE CRASH

Saol ama çözüm bulundu bu arada Lütfen Kilit
  10. atatrata

FTB ULTİMATE CRASH

Saolun arkadaşlar deniyecem :) Valla dediğin modları zaten kullanmayı bilmiyom zaten :D o yüzden hepsini sildim :D
  11. atatrata

FTB Kurulum

Kardeşim kurulum kolay ismini şifreni giriyorsun isteğidin paketi seçiyorsun ardından iniyor ve kendi kuruyor
  12. atatrata

FTB ULTİMATE CRASH

Merhebe arkadaşlar ben bir ftb kullanıcısıyım(orjinal) ve ben her ftb ultimate'i açmak istesem oyun crash veriyor ne kadar silip tekrar yüklesemde düzelmedi lütfen çözümü bilenler yazabilirmi Crash: Minecraft has crashed! ---------------------- Minecraft has stopped running...
  13. atatrata

Time Lapse Ekibi

engin bey kusura bakmayın çok büyüksünüz :)
  14. atatrata

''videolu'' Pagoda Yapımı Timelapse

abi pagodayı yaptığın worldu nasıl öle yaptın ?