b136b kullanıcısının son içeriği

1. B

Yardım Köylülerin Yerleri Nerede ?

oyuna girmeden önce dünya k kodu var o kısma asd yazarsan köyde canlanırsın
  2. B

MCTURKİYE hub server 200 kişi

kurucu adadı banladın bende serveri hackladım :p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: hahahhahahhhahahhah
  3. B

Hunger Games Türk

ip adresini göremedim söylermisin kardeş
  4. B

Fallen Kingdom..

cenk abi sana skaypeden ulaşamıyom buraya yazayım dedim Georggi adında biri kendisini suiketcı diye tanıtıp evlerimizi yıkıyo sonra kral yaptı diyo o adam ban yemesse ben oyundan cıkacam ve sandıktan eşya calıyor
  5. B

Soul of Storm RP - www.soulofstormrp.tk

nickim:b136 alım varsa reklamcı,rehber veya başka bi iş yaparım oyun ici rolde vere bilirsiniz eğer serverinde sorun yoksa uzun süre oynarım
  6. B

PixelGaming 1.6.2 Faction+Skyblock+Creative+Hungergames+Minigames vs. içeri girr

ip adresiniz yanlış girilmiyo servere
  7. B

Fallen Kingdom..

of ya güzel sunucuydu
  8. B

Fallen Kingdom..

ben istemiyorum rica ettim köyde ev lanlar paramı veriyo sanki . zaten skaypeden ulaşılmıyo bir suru cenk sarıkaya var.benim skaype adresim okbugra cenk abi bana ulaşa bilirse parasını veririmarkadaşlar servere bir şey olmuş girilmiyo
  9. B

ben b136 senin serveri sürekli oynuyorum bana ve 2 arkadaşım için ufak bi wg li alan vere...

ben b136 senin serveri sürekli oynuyorum bana ve 2 arkadaşım için ufak bi wg li alan vere bilirmisin üatlarımız calınıyo sandıklarımızı huniyle boşaltıyolar tek istediğimiz wg li ufak bi alan
  10. B

mrhb cenk abi ben b136 falen kindom serverinde ben ve 2 arkadaşım icin wg li ufak bi alan yapa...

mrhb cenk abi ben b136 falen kindom serverinde ben ve 2 arkadaşım icin wg li ufak bi alan yapa bilirmisin sandıklarımızı ve atlarımızı koyacaz lütfen kabul et sizin icin kolay bi iş ama bizim hep istediğimiz hayel
  11. B

Fallen Kingdom..

atımızı öldüremez ama sandıklarımızı boşaltıp evlerimizi kırıyorlar bu yüzden ufak bir alan istiyorum. işallah kabul eder cenk abi bu sayede ben ve arkadaşlarımız evimiz yağmalanıyor derdinden kurtuluruzşu an servere girmeye calıştım onarım var heralde işallah bizim wg li alan işinide halleder...
  12. B

Fallen Kingdom..

cenk abi ben b136 oyuna sürekli girip oynuyorum serverinde ama yağmacılar atlarımızı öldürüyor ve sandıklarımızı huni ile boşaltıyor ben ve 3 arkadaşım icin ufak bir bölgeyi wg yapabilirmisin b136 adına tabi sunucuda alım var sa her türlü mesleği yapa bilirim lütfen hayır deme blok istemiyoz...
  13. B

H-S-C TÜRK Yeni Nesil Mini Çekirdek Server

alım varmı
  14. B

HSCTR | HUB SERVER | 1.6.4

alım varmı