bahrikaaahmet kullanıcısının son içeriği

1. bahrikaaahmet

Sunuculara Bot Atma Sunucuların Çökme Sorunu Çözüldü

yorumun için teşekkür ederim forumda önceden paylaşdım dediklerinizin hepsini yapdım türkiyeden genede saldırı yapılıyor genede çöküyor değerli yorumun için teşekkürler ama arkadaşımın serverine süreklib ot atıyorlardı ama authmede türklere açık yapdım sunuuyu sadece skript yazdırdım ücretli...
  2. bahrikaaahmet

Sunuculara Bot Atma Sunucuların Çökme Sorunu Çözüldü

Öncelikle Selamın Alüküm Değerli Forum üyeleri Sizlere Sunuculara Bot Atılıp Sunucuların Çökemsi Sunuculara Crash Saldırısı Vb Hatta En kötüsüde Ping Yuklemeleri Bu Sorunlar Artık Tüm Sunucu Sahiplerinin Canını Sıkmaya Başladı Öncelikle Şöyle bir site var mcspawn diye bu site Sunucunuza Bot ve...
  3. bahrikaaahmet

Konuyu Silermisiniz.

Güzel Server güzel konu oranım 10/9 puan kırdığım yeri konu düzeni karışık.
  4. bahrikaaahmet

Konuyu Silermisiniz.

Sürekli suncuuya bot ve ping atmaya çalışan bazı insanlar var şu anda çözümünü buldular kaliteli oyun sunuyor adamlar ( türkiyede böyle insanlar olmaya devam ederse türkiye gelişmez adamın burnundan getiriyorsunuz ama iplerini bulurlarsa direk ben arıcam polisi)
  5. bahrikaaahmet

Konuyu Silermisiniz.

Çok güzel bir sunucu, Ben Geliyorum önceden açıkdı bayada güzel bir sunucuydu gelmenizi tavsiye ederim
  6. bahrikaaahmet

Skin Yapmayı Bilen arkadaşlar Skype Eklesin kaan.kaan.karnefil

ücretiyle skin yapdırmak istiyoruz skin yapmayı bilen arkadaşlar skype ulaşırmısınız lütfen
  7. bahrikaaahmet

Dragonsky.batihost.com ! > Skyblock > 1.7 1.8 > Ipeksi >

normalde 6 gb oyunculara düşen 4 gb
  8. bahrikaaahmet

Skyblock Sunucudaki ./is leveli nasıl scoreboarda ekliyebilirim

öncelikle selamın alüküm ScoreBoard veya fatherboard Pluginlerine Nasıl skyblock sunucudaki is levelini nasıl o tabloda gösterebiliriz
  9. bahrikaaahmet

./is level yazınca Server 5 saniyelik Donuyor

Arkadaşlar Sunucum Skyblock sunucuda adamlar ./is level yazınca adamın leveli yüklenirken serverde 5 saniyelik donukluk oluor gecikme gibi sorun nedir yardımcı olblrsmnz
  10. bahrikaaahmet

Dragonsky.batihost.com ! > Skyblock > 1.7 1.8 > Ipeksi >

Server IP'i : dragonsky.batihost.com Sürüm : 1.7 1.8 Sunucu Bilgileri : 4 GB Ram 150 Slot. Sunucudan resimler: Spawn: Warp Menüsü: : Şans Kutusu SiSTEMİ Kit Menüsü Server Bakımdan Yeni Çıkdı Öncelerden Baya user vardı gelmenizi bekliyoruz Ejderha Burda Binicisi Senmisin ?
  11. bahrikaaahmet

İs level yazınca Server 5 Saniyelik Donuyor

Arkadaşlar Sunucum Skyblock sunucuda adamlar ./is level yazınca adamın leveli yüklenirken serverde 5 saniyelik donukluk oluor gecikme gibi sorun nedir yardımcı olblrsmnz
  12. bahrikaaahmet

Müzik Plugini Lazım Acil

Öncelikle selamın alüküm bir serverde gördüm hub bir serverde elinde pusula var ve bu pusulaya sağ tıklıyınca müzikler açılıyor ordan istediği müziği seçip dinliyor o pluginin ismi nedir acil ya lazımda
  13. bahrikaaahmet

Minecarft server Açıcağım Pluginden Map'den anlıyan adam aranır

Öncelikle selamın alüküm 4 yıllık minecarft geçmişim var bayada plugin felan anlarım ama artık bir server açmanın zamanı geldi tüm server parasını ben ödeyeceğim bana pluginde mapda yardım edicek acil skype eklesin kaan.kaan.karnefil kendini bilmeyenler eklemesin lütfen