Baphomet kullanıcısının son içeriği

1. Baphomet

Noldu ;D

Noldu ;D
  2. Baphomet

Reddedilmisim. :((

Reddedilmisim. :((
  3. Baphomet

Minecraft Çekilişi (SONA ERDİ)

*Forum Kullanıcı Adınız: Baphomet *Sadece Gerçek Adınız: Bora *Yaşınız: 17 *Minecraftı Kaç Yıldan Beri Oynuyorsunuz: 2 sanırım. *Youtube'da Minecraftla ilgili kimleri takip ediyorsunuz: İzlemiyorum. *Modlu Mc Oynuyormusunuz : Ara sıra oynuyorum... Fakat Minecraft'ı baştan sona değiştiren...
  4. Baphomet

Minecraft Premium Çekilişi Sezon.2

Sizemi sorulacakti bu isler? Yapilmasi gerekirse, zaten yapar craftman.
  5. Baphomet

[Sergi] Hoş "Animasyon Resimleri" Sergisi. Herkese Açık! Animasyon Resimleriniz Yayınlansın! [Sabit]

Gidin başka yerde tartışın ... Yorum Fazlalığı Yapmayın ...
  6. Baphomet

[Serverlar İçin]"Essentials" Pluginin Özelliği Olan "Signs" i Aktif Etmek Ve Perm'ini Vermek

Orada onu rapor etme nedenim bana küfür etmesi. Yoksa istediklerini söyleyebilirler, ben onlara karışmıyorum. Ben sadece bu işlerle biraz ilgileniyorum. Yani mitolojik yaratıklar, tanrılar vb...Konuyu kirletme de özelden konuşalım..
  7. Baphomet

[Serverlar İçin]"Essentials" Pluginin Özelliği Olan "Signs" i Aktif Etmek Ve Perm'ini Vermek

Moderatör lük seçmeleri için yazdım. Kaç saatini harcadım. Ama değer umarim.
  8. Baphomet

Herkese iyi akşamlar. ..

Herkese iyi akşamlar. ..
  9. Baphomet

Yeah

Yeah
  10. Baphomet

Oyunculara "Essentials Signs" i Kullanma Permi Vermek İstiyorsan: Şu Kısmı Essentials'ın Configinden Bul: ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- # Essentials Sign Control # See http://wiki.ess3.net/wiki/Sign_Tutorial...