BarisMC kullanıcısının son içeriği

1. B

[CRACK] xTavuk >> 1.7x 1.8x >> 32 Kişi Slot 2 GB Ram!

plugin versiyonuna dikkat çekmek isterim: 1.11.2 altta versiyonu 1.11.2 ise noluyor gibisinden bir cevap gelebilir o yüzden ben açıklayayım. versiyonu 1.11.2 ise featherboard çalıntı oluyor kardeş :) zaten hiç editememişsiniz direk atmışsınız. helal olsun
  2. B

'EpikNetwork ' - (1.7.x-1.8) - Kalite Mi Arıyorsun ? İpeksi Spawner Burada [Authme Sorunu Düzeldi ]

Arkadaşların yeterli oyuncusu yok galiba. Forumda adam gibi reklam yapacaklarına başka sunucularda reklam yapıyorlar. Başlarını belaya sokuyorlar. Hiç girmeyin derim.
  3. B

FallenPVP Yetkili Alımları (Yılbaşında) [Bitti]

İsim-Soyisim:Barış Uçak Kaç Yıldır MC Oynuyorsun: 2 yıl Daha önce bir pvp sunucuda yetkili oldun mu: evet Yetkili olursan yapacağın şeyler neler: Valla abi ne istersen yaparım skript kodlarım plugin editlerim Oyuncularla nasıl ilgilenirsin: Her sorularına cevap veririm onlarla vs felan atarım...
  4. B

[İSTEK] PvP Sunucum İçin Skript !

Kardeş sen de ss at da inanalım? Bu skriptin ilk FallenPvp'de olduğundan ve onu @ReMaKeR 'ın kodladığından gayet eminim :)
  5. B

kapaa

Açıkçası kullandığınız rütbe pluginin EzRanksLite olma ihtimali var. Ve başka pluginlerde nasıl hakkınız oluyor?? (cevaplayamayabilirler..)
  6. B

BarisMC Plugin Paketi Factions [1.7.X] v1.3! En yeni ve en güzel paketlerden biri!

Gerçekten çok teşekkür ederim virüstotal kısmını hallettiğin için. Benim internet AKK dolayısıyla çok yavaş. Bir türlü dosya yükleyemiyorum. Yoksa ben de koyacaktım! :D Ve bu paketin bir önceki sürümüne bakarsan görürsün. Ben resimleri koydum ama bir hata dolayısıyla çalışmadı. Bilmiyorum ben...
  7. B

BarisMC Plugin Paketi Factions [1.7.X] v1.3! En yeni ve en güzel paketlerden biri!

Merhaba Arkadaşlar Ben Barış Ve Bugün Kendi Yaptığım Plugin Paketini Tanıtacağım. Bu Plugin Paketi Factions Oyun Modu İçin Tasarlanmış Bir Pakettir. Plugin Paketim 1.7.X İçindir. -v1.2 den bu yana yapılan yenilikler: ScoreboardStats Plugini Eklendi! Modreq Plugininde Oluşan Bir Hata...
  8. B

ForVendetta V0.8 | 1.7 - 1.8 | Gelişmiş Türkçe Faction Eklenti Paketi | KemaL895

biliyom da o mega :D nedense bende mega açılmıyor :(
  9. B

BarisMC Plugin Paketi -Factions [v1.2] | İkinci Paylaşım | Bir Sürü Yenilik! | 1.7.X/1.8.X

Nedenini ben de bilmiyorum. Üstelik çok da güzellerdi :( İyi iyi merak edenlerim varmış :) Ne mutlu bana!
  10. B

BarisMC Plugin Paketi -Factions [v1.2] | İkinci Paylaşım | Bir Sürü Yenilik! | 1.7.X/1.8.X

Merhaba Arkadaşlar Ben Barış Ve Bugün Kendi Yaptığım Plugin Paketini Tanıtacağım. Bu Plugin Paketi Factions Oyun Modu İçin Tasarlanmış Bir Pakettir. Bu Plugin Paketini Kısa ve Öz Yapmaya Çalıştım. Ve Emin Olun Plugin Paketi Yapmak Kolay İş Değil. Emeğe Saygı Olarak İndirip Bakmanızı Ve Yorum...
  11. B

ForVendetta V0.8 | 1.7 - 1.8 | Gelişmiş Türkçe Faction Eklenti Paketi | KemaL895

@mciltrot34 Rica Etsem MediaFire Linki Koyar Mısın ?
  12. B

BarisMC Plugin Paketi -Factions [v1.0]| Ilk Paylaşım! | Dahası Gelecek!

Dur hemen ekleyeyim o zaman :DGaliba VirusTotal Kısmında Sıkıntı Yaşıyoruz. Ama Sadece Linki Taratsam Olur Mu ?. Sorun: Yarım saattir Bekliyorum fakat bir türlü dosya yüklenmiyor Burda Kaldı... VirusTotal...
  13. B

BarisMC Plugin Paketi -Factions [v1.0]| Ilk Paylaşım! | Dahası Gelecek!

MRL Sadece Dediğin Gibi Denk Geldiğinde Lag Yapar Fakat RegenBlock Her Blok Kırdığında Serveri Yorucaktır. Eğer Aynı Anda 20-30 Kişi Lapis Kazmaya Başlarsa Lag Olabilir.