BenimAdimEmre kullanıcısının son içeriği

1. BenimAdimEmre

-(Profesyonal)- Mimar Ariyan Iceri Girib Okusun

_____________________________________________________________________________________________________________________________________ [Hogeldin] Öncelikle Bunu Okuyan Güzel insan Bu Mesajı Tam okursaniz Mutlu...
  2. BenimAdimEmre

Play.JaffaCraft.Com>> Yeni Nesil Faction, VIP Cekilisli, Hergun EVENT,Klan Turnuvali, Sezonlu ve Daha neler neler Dene Ve Gor!<<

'Bu Server Rezalet Builderinden Tut her şeyine Builder Alimi İçin Geldim ve Beni Almadilar Bu Builder Kİm Yapdiysa Minecraft Silsin Ve Bir Cok Yandan da Kotu Yeni Acdik Diyonuz Amma Yeni Acsaniz Bile Guzel Seyler Getire Bilirdiniz xDrve Doğru Soylemis Bide Builder Almaniz Lazim Boyle :Nokta:
  3. BenimAdimEmre

Play.JaffaCraft.Com>> Yeni Nesil Faction, VIP Cekilisli, Hergun EVENT,Klan Turnuvali, Sezonlu ve Daha neler neler Dene Ve Gor!<<

Builder Ariyorsaniz Bana Ulaşın Gerekli Fotolari Bilgileri Ala Bilirsiniz Neden Sorduysam Aktif Kisi Olmasina Rağmen Buildler kotu FOTOLARDAN 1 TANESİ
  4. BenimAdimEmre

Mimar Olmak İstiyorum

Ilk Olarak :D Kucuk Proje Dediyim Yok Sadece Sorumdum Ikinci Neden Değistirmez Sen At Mimar Olurum Nerden Biliyon ?
  5. BenimAdimEmre

Mimar Olmak İstiyorum

Acemi Demiyelimde Yani Hubdan Baslaman Kotu Olur Faction Ve SkyBlockdan Baslaman Daha Iyi olur Bide Sizin Ekibin Discordunu Bana Ata Bilirmisin Rica Edersem ^ ^
  6. BenimAdimEmre

Tales of Aistria [MMORPG] - Mimar Alımı

Discord Uzerinden Ulas Detaylari Ordan Konusalim: BenimAdim|Emre#5979
  7. BenimAdimEmre

^Profesyonel Mimar^

Buna Nasil Bi Build Diye Bilirsin Kotu Anlama Amma Simdiye Modern Builder Yaramaz Alanlar Ise Işinde Ciddi Ve ya Builden Anlamayan kisiler Ve Bunu YouTubeden Rahat Bulmusun Orta Cag Builder ustunde Fazla Gelismeli Ve Modern Buildleri Bırakman Gerek Ben Ciddi Bi Server Ariyom Simdikiler Cop...
  8. BenimAdimEmre

Mimar Olmak İstiyorum

Hubdan Baslamaniz Biraz Acemi Olmus Once Faction Ve SkyBlockdan baslamalisin
  9. BenimAdimEmre

Serverinize Deneyimli Bilgili Mimar Ariyorsaniz Her Zaman Hizmetinizde

[Hoşgeldin] Deneyimli Mimar Ariyorsan Tam Buldun Demekdir Amma Server Aciyorsaniz Ciddi Bi Şekilde Ve Bırakmayacak Bi Kurucu Bekliyom Gerekli Detaylari Ve Bilgileri Discordan Konusa Biliriz Discord :BenimAdim|Emre#5979
  10. BenimAdimEmre

Serverinize MİMAR Ariyorsaniz BULDUNUZ

Ilgi Ceken Ve Ciddiye Alan Serverler Gormek Isterim ^ ^
  11. BenimAdimEmre

Serverinize MİMAR Ariyorsaniz BULDUNUZ

[Hoşgeldin] Deneyimli Mimar Ariyorsan Tam Buldun Demekdir Amma Server Aciyorsaniz Ciddi Bi Şekilde Ve Bırakmayacak Bi Kurucu Bekliyom Gerekli Detaylari Ve Bilgileri Discordan Konusa Biliriz Discord :BenimAdim|Emre#5979 Bu Konusma Ilginizi Çekmedise
  12. BenimAdimEmre

Arşiv.

Kotu Anlamda Soylemiyom Amma Mimarlariniz Gelismeli Her Sey Guzel Amma Mimarlar Kendilerini Gelistirirse Server Cok Guzel Olur Başarıllar ^ ^