Berkcan1652 kullanıcısının son içeriği

1. Berkcan1652

Yeni Kurulucak olan RealityPvP serverime yetkili arkadaşlar arıyorum!

Katılmayı unutmayın yorumlara Adınız : Neden Yetkili Olmak İstiyorsun : Yaş : Kaç Saat Aktif Kalabilirsin? : Oyunculara göz kulak olup Plugin Bilgin En Önemlileri İse Essentials WorldGuard World Edit gibi bilgilerin varmı
  2. Berkcan1652

Yeni Kurulucak olan RealityPvP serverime yetkili arkadaşlar arıyorum!

sürüm 1.8 olmak üzere kuracağım servere yeni yetkili arkadaşlar arıyorum! 1 X rehber 1 X moderator 1 X admin 1 X yt 1 X sponsor alımlarımız vardır! satılmayı unutmayın süreniz başladı!
  3. Berkcan1652

LyonsRise.Batihost.Net >ConConCraft >1.11.2X >Silah Sistemi! >Araba, uçak ve daha fazla araçlar! >Yeni Maden Ruby!

LyonsRise.Batihost.Net >ConConCraft >1.11.2X >Silah Sistemi! >Araba, uçak ve daha fazla araçlar! >Yeni Maden Ruby! Sunucu IP Adresi: LyonsRise.Batihost.Net Oyun Sürümü: 1.11.2 Sunucu Slotu: Sınırsız Slot! Oyun Türü : ConConCraft! - Efsane Güncellemeler Getirildi!. - Burada Sadece Aile Ortamı...
  4. Berkcan1652

LyonsRise.Batihost.Net >ConConCraft >1.11.2X >Silah Sistemi! >Araba, uçak ve daha fazla araçlar! >Yeni Maden Ruby!

Sunucu bir harika hepinizin ellerine sağlık tam bir emek sunucu kesinlikle hepinize gelişin derim!
  5. Berkcan1652

1.11.2 > LyonsRise > Kalitenin Adresi > CONCONCRAFT!

Selamlarr! Bugün sizlere bir concon serveri tanıtcam ama gelmeyi unutmayın efsane server! SERVER İP : LyonsRise.batihost.net Sürüm : 1.11.2 Serverde warplar her şey var kasaba dükkan market polis yeri muhtar yeri var her yer var! Host : batihost En kaliteli concon serveri herkes gelsin...