BERKKORKMAZ kullanıcısının son içeriği

1. B

Admin , Kilitli Sandık.

config den nasıl ayarlayabilirim
  2. B

Admin , Kilitli Sandık.

İyi günler; Konuma Hoşgeldiniz. Minecraft Serverim Var Ama Kilitleri Kırmadan Oyuncuların Sandıklarının İçine Bakamıyorum Nasıl Bakabilirim Yardımcı Olurmusunuz Teşekkürler.
  3. B

enchant

iyi günler; minecraft serverimde söyle bir sıkıntı var örs de 2 koruma 1 ench kitabı yan yna koyulunca p2 oluyor 2 p4 ench kitabını koyuncasıda p5 yapıyorlar ama ne yazıkki 2 p5 ile p6 yapamıyorlar 2 aynı ench kitabı ve örs ile p yukseltilmesi ni nasıl engelleyebilirim şimdiden teşekkürler
  4. B

essentials repair

iyigünler; essentians da configden # kaldırdım repair tabelası aktif repair tabelası yaptım oplar kullanıyor oyuncular kullanamıyor tabela 15k ya hand repairi atiyor sanırım default oyuncular için tabelayı kullansınlar die perm vermek gerek permi bilen varmı yardımlarınız için şimdiden teşekkür...
  5. B

bukkit:me ve me

daha açık anltırsan daha iyi olur
  6. B

Default: default: true permissions: - alphachest.chest - carz.use - ChestShop.shop.buy - ChestShop.shop.create - ChestShop.shop.sell - citizens.blacksmith.use.repair - essentials.balance - essentials.delhome - essentials.help - essentials.home...
  7. B

iyi günler; serverimde commandblocker plugini yuklu ve videolara baktım söylendigi sekilde bukkit:me engelledim Message: §c [TurkoMC] Bu Komut Sizin İcin Engellenmistir! BlockedCommands: NonOP: - /stop - /ban - /kick - /bukkit:me - /an - /an-say OP: - /blockedcommand -...
  8. B

plotmede açlık ve can sıkıntısı

iyigünler hayırlı bayramlar; serverimde plotmede oyuncular yuksekden duserler ise canları gidiyor ve acıkıyorlar plotmede açlık ve can gitmesi nasıl kapatılabilir?
  9. B

Serverimde Orman Açamiyorum

tamam oldu teşekkürler
  10. B

çok teşekkür ederim oldu fakat pvp açık değil ama panelden pvp açık faction bisiler dior klan kurup enemy atıcaksında pvp yapıcaksın yani :(
  11. B

iyi günler hayırlı bayramlar; Minecraft serverimde /mv create world normal komutu ile baska bir dunya olusturdum warp orman olarak warp attım basesini yaptım fakat ormanda olanların nicki sarı renkte gözüküyor ve ormanda admin olmayan playerler ne blok kolabiliyor ne blok kırabiliyor ve f claim...