Bluesia kullanıcısının son içeriği

1. B

Oyundan Elması kaldırma?

Blues'a eklenti yapıp bu K.Adını elde ettim. 3 senedir kullanıyorum. Neyse konumuza dönelim :) 1.7.2 de yapabilir miyim bunu?
  2. B

Oyundan Elması kaldırma?

Merhaba arkadaşlar, bir şey merak ediyorum. Oyunun kodları ile oynayıp, Dia blokları vesaire kaldırma şansımız var mı? Dia'ları Demir Blok'a çevirebilir miyiz? Elması kaldırmak istiyorum. Knight Oynayan arkadaşlar vardır belki. Oradaki gibi Elmas Setleri özel yapacağım bosslardan vs düşecek. Var...
  3. B

Tam Bir Ramazan Mekanı :) (İlk Camii çalışmam) - V4mp1r3

Bahçedeki kıvrımlar hoşuma gitti.
  4. B

Plugin paketi hakkında: Vip'lerin komutlarını ve özelliklerini paylaşır mısın? Vipler neler...

Plugin paketi hakkında: Vip'lerin komutlarını ve özelliklerini paylaşır mısın? Vipler neler yapabiliyor acaba? komutları neler?
  5. B

Nah Size Plugin Paketi

Malesef olmadı, Market için gerekli pluginleri bukkit sitesinden tekrar indirdim. bu sefer oldu.Vip'lerin komutlarını ve özelliklerini paylaşır mısın? Vipler neler yapabiliyor acaba? komutları neler?
  6. B

Nah Size Plugin Paketi

VİP'lerin özelliklerini de yazabilir misin?Hocam market kurulmuyor? Market 1 B 1:1 S Apple denedim olmadı Bakkal 1 B 1:1 S Apple denedim olmadı AdminShop 1 B 1:1 S Apple denedim yine olmadı. Sorun nedir?
  7. B

(Acil) Yeni kayıt olanlar eline silah alamıyor, marketten item alamıyor.

Merhaba arkadaşlar. Yeni server kurmaya çalışıyorum fakat hata üstüne hata. :) Şu anki sorunum ise; yeni kayıt olan oyuncular ellerine item alamıyor, chat'den bir şey yazamıyor ya da marketten item alamıyor. Perm vermem gerektiğini biliyorum. Adminlerde böyle bir sorun yok. Essentials'ı silip...
  8. B

[Acil] WG Kullanmadan Kırılmayı ve Build önleme?

/mv create ile dünya yaratıyorum.
  9. B

Teşekkür ederim mesajın için, dün gece baya bi uğraşıp wg attım, bu gün bakacağım olmuş mu diye. olmamış ise verdiğin kodu yaparım. :) Özet: 4 Tane dünya var server'da, spawn'ın bulunduğu dünyayı kırılmaya ve build'e kapatmak istiyorum. bütün dünyayı. çünkü spawn tek bir dünya.
  10. B

devasal bir alana wg nasıl atacağım bilmiyorum ama deneyeceğim, teşekkürler çaban için :)
  11. B

O zaman bu dediğinizi yaparsam oyuncular ormanda ağaç kıramaz...
  12. B

peki bu işlem bütün worldlerde mi geçerli olacak yoksa sadece kullandığım spawn worldünde mi? 4 adet world var server'da. Şehir(spawn), Savaş Arenası(ayrı world), orman(ayrı world) parkur(ayrı world)
  13. B

(SERVER KASIYOR) Lagg Clear çok fazla item buluyor! Resim içeride.

Hocam ilgin için teşekkür ederim fakat zaten bulunduğum haritada(server mv kodları ile çoklu dünya modunda) canavarlar ve hayvanlar kapalı. sürekli killall mobs ve lagg clear da yapıyorum. mobs yok sadece yarasalar uçuyor arada fakat hala sanırım item doğuyor. Nasıl halledeceğim? açamıyorum...
  14. B

Hocam harita baya büyük başından sonuna kadar wglemek epey zahmetli olacak. Script yazmayı ve çalıştırmayı henüz bilmiyorum. Scriptin tam halini verebilirseniz, çalıştırmayı öğrenebilirim.