boraulascig kullanıcısının son içeriği

1. boraulascig

RebelsFact - 1.7&1.8 - Rank Sistemli Faction Sunucusu

Yapılarımız çok iyi değil çünkü sunucudaki tek yetkili benim. Elimden geldiğince yaptım yetkili alımından sonra elbet gelişecektir. Leforfs arkadaşımızda ArchAngels'ın kullandığı gibi bir tabir kullansaydı keşke, yorumlarınız için teşekkür ederim.
  2. boraulascig

RebelsFact - 1.7&1.8 - Rank Sistemli Faction Sunucusu

rebelsfact.axitrbilisim.com:1105 46.20.1.66:1105 -1.7'de yukarıdaki ip çalışmıyorsa. Öncelikle sunucumuzda tek bir görevli bulunmaktadır. (Sunucu Sahibi) Alım olarak sadece +15'de rehber alımı olacaktır. Sunucumuz faction olarak kurulmuştur. Şu anlık sunucu kapasitemiz 46...
  3. boraulascig

Survival Mod Pack - ( Aşırı Bagımlılık İçerir! )

Bendede öyle yardım edebilirmisiniz?
  4. boraulascig

WarTime Geri Döndü Silahlı Survival Server IP:WarTime.nitrado.net

VIP için olan skype adresini ekledim VIP alıcam ilgilenirmisiniz?
  5. boraulascig

ARŞIV LUTFEN

Server'a girmiyor, Unknown host diyor IP yanlışmı?
  6. boraulascig

ServerX - MiniX Survival Projesi - Copyright 2014

Server niye kapalı?
  7. boraulascig

Hesabı ben açmadım.

Hesabı ben açmadım.
  8. boraulascig

16

16
  9. boraulascig

Dragoncraft Efsanevi Server :) 188.165.201.52:68

sikıdasosdla up
  10. boraulascig

Dragoncraft Efsanevi Server :) 188.165.201.52:68

ilk Olarak Serverimizin ip Si : 188.165.201.52:68 evet arkadaşlar Serverimizin Adi DragonCraft Hepinizi Bekleriz Serverimiz Axi den dir Pluginlerde Ona Aittir PVP Faction dur 30 kişi de Event olur Oyunlar PArkurlar Vs. şimdi serverimizi birkaç resimle tanitcağim ! /spawn !!!!!!!!!!!!! /warp...
  11. boraulascig

X4tune Bilşim İndirmler Başladi Belgemiz Var Intarnet Sitemiz 5 Gun Sonra Açilçak !!! Miş

X4Tune Bilşim --------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 2 User : 1 TL --------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Paket 1 1 GB Ram X2 Cpu 3.40 Cpu 50 GB...
  12. boraulascig

Minecraftta En Çok Sinirlendiğiniz 3 Şey Nedir ?? :)

matrix 3. nasıl oluyor anlıyamadım dünyanın sonunda katman var :D (sallamasyon yapmış yani)
  13. boraulascig

CengizHan2 (ch2) Rakion League of Legends (LoL) Oynayanlar yada Oynamak İsteyenler Konuya Buyrunnn!!

Merhaba CengizHan2 yada LoL oynayan varsa aranızda oyundaki nickini veya skype ID sini versin beraber oynuyalım yeni başlamak istiyenleri oyunu öğretip onları kasabilirim hediye de atar CengizHan2 de ustası da olurum :) ( ustası olduğum kişi fazla exp alır her ustada öledir :) ) LoL da ise 3...