Botritcheous kullanıcısının son içeriği

1. Botritcheous

Tekkit Yardım

Tekkit için texture packler vardı. Onlardan birini yüklersen sorunun çözülür.
  2. Botritcheous

Mod Ekleyince Dünyayı Yenileme

Link vermek ban sebebi değilse gördüğüm video şuydu: 0:30 dan itibaren bahsettiğim şey...
  3. Botritcheous

Cevabınız için teşekkürler fakat ben bu block'ların bulunduğum dünyada bulunduğum bölgede oluşmasını istiyorum. YouTube'da birkaç videoda bunu yaptıklarını duydum ama nasıl yaptıklarını anlatmıyorlardı.
  4. Botritcheous

Merhaba. Modlu bir dünya oluşturdum ve bayağı geliştim. Bu dünyaya yeni ore'lar ve itemler getirecek mod ekleyeceğim ancak dünya'yı değiştirmeden bu ore'ları veya bitkileri veya diğer itemleri eklemek istiyorum. Nasıl yapabilirim? Not :Dünyanın yüklenmeyen kısımlarına gittikçe yeni blocklar...
  5. Botritcheous

FTB ModPackları Açılmıyor Acil Yardım !!!

Ram'in yetersizse ondandır. Kontrol etmende fayda var
  6. Botritcheous

Tekkit Dünya Açılmıyor

biraz geç oldu özür dilerim ama crash vermiyor sadece oyun bir noktadan sonra atıyor
  7. Botritcheous

Tekkit Dünya Açılmıyor

peki bir şey daha sorucam technic'de kullanıcı ismimi giriyorum ancak oyuna girince ?player&name gibi bir şey çıkıyor. bunun sebebi nedir?
  8. Botritcheous

Tekkit Dünya Açılmıyor

ondan değil bence çünkü 3gb verdim
  9. Botritcheous

Tekkit Dünya Açılmıyor

arkadaşlar cracked technic launcher'ımda tekkit'i yüklüyorum. oyun açılıyor, dünya yaratıyorum ancak dünya yaratılırken ilk önce takılıyor sonra da "shutting down internal server" diyor ve oyundan atıyor:( . ne yapmalıyım. yanıtlarınınz için teşekkürler