BrkTfln kullanıcısının son içeriği

1. B

kardeş benim beğendiğim bir serverin ip sini çalarmısın?

kardeş benim beğendiğim bir serverin ip sini çalarmısın?
  2. B

Hapisaneden Kaçış

91 altın
  3. B

Not Enough Items Yükleniş[resimli]

Kardeş ben attım ikisini oyun açılıyor ama map'a girmiyor yani benim survival dünyamama girmiyor sorun nedir forge falan var.
  4. B

Server Wg

Beyler benim sw'nin mapı baya büyük ona nasıl wg atabilirim ...?
  5. B

Wg Atma

Pnpa istek gönderdim kabul et!.
  6. B

Wg Atma

Beyler Wg Atamıyorum bir türlü serverima birisi atbilirmi admin yapcam swde?
  7. B

Bukkit Server Yardımm........!!!!!!!!!!!!!!!

Abicim Sen Diyene Kadar Yaptım Bi Arkadaşın Videoda Gösteriyordu Setparent'le Yinede Sağol..!
  8. B

Abicim Siz Anlamadınız Bnm Kocaman Bir Bölge Var İçine Arsalar İnşa Ettim, Kocaman Bölgeyi Wg'lemeden Korumaya Almadan Bişyler Yapbılabiliyordu Ama Büyük Bölgeyi Korumaya Aldım Aldığım Koruma Arsalarıda Etkiledi Çünkü Alanın İçinde Arsalar Var Nasıl Sadece Alanı wg'leyip arsaları satın alınınca...
  9. B

Abicim Alana Aynısını Yaptım Tmm Kabul Alan Korumada Kimse Yere Bişi Koyamıyor Ama Arsa Alanda Yerine Bişi koyamyıor ..! Yardım..!
  10. B

Bnm Pluginler Bunlar...!
  11. B

Allah Rızası İçin Yardım ...!
  12. B

Evet Abi Herşeyi yaptım Arsayı Tabelayla Satıyorum Tabelaya Sağ Tıklayınca Alınan Arsalardan...!
  13. B

İşte Baltayı Alıp Wg Ledim Alanımı Arsalar Yaptım Alanı Korduum Onu Yaptım Ama Normalde Arsa Alanlar Yerine Bişi Yapabiliyor Ama Bnde Arsayı Alanda Yerine Bişi Yapamıyor..!