Broxed kullanıcısının son içeriği

1. Broxed

İstek acil skript isteği pls

sanırım rg yüzünden sağ yıklayınca çalışmıyor kodu nedir yazmam gereken biliyor musun
  2. Broxed

Sorun şu ki oyuncu kendine duel atıyor sağ tıkladığında
  3. Broxed

Teşekkürler deneyeceğim
  4. Broxed

Merhaba, duels plugini kullanıyorum ve ArenaPvP dünyasında oyunculara tahta kılıç ile sağ tıkladığımızda ona duel isteği göndersin. komut bu şekilde /duel <oyuncu>
  5. Broxed

İstek Acil skript isteği

anahtar al ne oluyor ve zaten istediğim oyuncu öldürdüğünde vermesiydi
  6. Broxed

İstek Acil skript isteği

tamam önerdiğin sürüm nedir skript plugini için
  7. Broxed

İstek Acil skript isteği

Merhaba, sunucuma özel coin skripti düşündüm. Diğer skriptlerde değiştirmek istediğim bir şey oluyor ya da hatalı çıkıyorlar ve neredeyse hepsi eski olduğu için geri dönüş yapılmıyor. Şimdi şöyle bir skript istiyorum zahmet olmazsa size de mesela N/A hatası olmayacak ve mesela 15.0 yani " .0 "...
  8. Broxed

Yardım plugin yardım

Biliyor musun kodunu ben bilmiyorumda :D
  9. Broxed

İstek -tab skript isteği

Merhaba, sunucuma özel bir skript isteyeceğim. Dünyaya özel tab skripti şöyle bir örnek verebilirim "world" dünyasında tab' header kısımında HUB SUNUCUSU gibi böyle bir şey yapabilir misiniz ?
  10. Broxed

İstek skript isteği

Merhaba, bir ffa skript'i kodladım. Ve bu skript'e hologramlı stats istiyorum bunu şöyle yapabilir misiniz ? ffa-1 dünyasındaki en çok öldürmeleri ilk 10 şeklinde istiyorum komutu şey olabilir '/addhologramffa' olabilir yapabilecek varsa şimdiden teşekkür ederim..
  11. Broxed

Yardım plugin yardım

selam, chest commands için menüyü açan oyuncunun kafasının gözükmesini istiyorum kodu nedir? CustomJoin İtems içinde oyuna giriş yapan oyuncunun kafasını vermesini istiyorum.
  12. Broxed

Yardım ChestCommands ve CustomJoin İtems

Selam, chest commands için menüyü açan oyuncunun kafasının gözükmesini istiyorum kodu nedir? CustomJoin İtems içinde oyuna giriş yapan oyuncunun kafasını vermesini istiyorum.
  13. Broxed

Yardım Chest Commands

Bulamadım ki soruyorum :(
  14. Broxed

Yardım Chest Commands

Kardeşim bunun neyini inceliyeyim dalga geçmek için mi cevaplıyorsun
  15. Broxed

Yardım Chest Commands

Merhaba, ChestCommands plugininde yün yani turuncu yüne sağ yıklayınca menü açıyor bunun sorunu nedir?