Bthn109 kullanıcısının son içeriği

1. Bthn109

Hunger games grubumuza +15

Konuşmaya aldım kabul etmedin çıktın?
  2. Bthn109

istek yok daha? emin misin marlok_07 yi eklediğine? sen ver kullanıcı adını
  3. Bthn109

Merhaba arkadaşlar ben Batuhan. Biz 5 kişi minecraft hunger games oynuyoruz sadece bende premium var dolayısıyla cracklı serverde oynuyoruz aramızda 2 kişi video çekiyor. şimdi bunlar akşama doğru giriyorlar genelde. Böyle bi 10-15 kişi olalım skype de istediğimiz zaman gruptan birini bulalım...
  4. Bthn109

herkes biriyle video çekecek olsa kim olmasını ister

Evet arakdaşlar başlıktaki gibi herkes biriyle video çekecek oyun ve kimle olduğunu söyleyin :D Ben başlıyorum (2 kişi olabilir) Murat Abi GF - Burak Oyunda (Civilization 5) Murat abi : Buraaaaaağk a*ına k*im saldırmasanaa laaaan Ben :Asdfasda.sç a Burak : Manyaah olum biz deliyih la (Şu...
  5. Bthn109

Birbirine Karıştırdığınız Şeyler

sibel can ve yıldız tilbeyi karıştırrırdım eskiden sonra mustafa sandal murat dalkılıç ı karıştırırdım bide hande yenerle demet akalın şimdi hepsini biliyom asdfa.çds
  6. Bthn109

Hunger Games falan oynayalım beyler bayanlar

1 kişi 2 kişi daha gelsin beyler
  7. Bthn109

BEYLER YARDIM EDİN LA :(

Launcheri tekrar değiştirmeyi dene güncelle yap olum işte güncelledikden sonra .minecraft ı sil tekrar kur launcherden birsürü sebebi olabilir. herhangi bi program sorun yaratıyo olabilir java sürümün sorun çıkarıyo olabilir minecraft ın birsürü saçma sapan sorunu var java dan veya launcherden...
  8. Bthn109

Hunger Games falan oynayalım beyler bayanlar

Hunger games oynayalım 1.6.4 den itibaren hepsine gelirim skype olan varsa EDİT : HG olmak zorunda değil Smash falan oynarız diğer modlarda olur
  9. Bthn109

shaders mod hakkında yardım

Arkadaşlar Shaders mod kuruyorum 1.7.10 da 1.7.2 de de ya pack ı seçip oyuna giriyorum tüm packlerde harita yüklenirken oyundan atıyor launchere tekrar
  10. Bthn109

Sevdiği Kıza/Erkeğe Açılamayanlar İçeri

yav onu geçin de skype varmı aS:ÇF post kasıyo gibi oluyo böyle
  11. Bthn109

rekorum şu Sınıfta çektim açıklamalı bir fotoğraf var hiç unutmuyorum attım 1 günde 129 veya 130 beğeni geldi
  12. Bthn109

ben öyle diyenleri engelliyorum ASÇ:DF o zaman kendi kendimi engellemem lazım lan A:DÇF
  13. Bthn109

valla profili attım bro git bak :D liste falan yok takipçilerde :D profil beğenenlerede bak :D diğerlerine de bak hepsine bak :D yorumları da hileyle yaptıcak halim yok ya :D yOq AmÇa qéÇmiO DaHa PéŞ yAşInDAyIm HéNüZ yOLun PaşInDayım PaRa VéRséNé
  14. Bthn109

https://www.facebook.com/bthn109 hatun istedi diye dondurmuştum sizin için açtım beyler :D
  15. Bthn109

Var ben. Beyler feyk attım yarı feymim lan ben asdfç.