Burak Gündüz kullanıcısının son içeriği

1. B

Football Manager Gameplay

FM ve daha fazlası için kanalıma abone olabilirsiniz :)
  2. B

Paper Please Gameplay

:D Agalar sa demek isterken kendimden geçmiş olabilirim biraz :D
  3. B

Paper Please Gameplay

4. B

Football Manager Let's Play

Diğer videolar ve FM 15 serisinin diğer videolarını kanalda bulabilirsiniz.Abone olup arkadaşlarınıza önermeyi unutmayınız lütfen :)
  5. B

Anaa 2012 de kaydolmuşum :D

Anaa 2012 de kaydolmuşum :D
  6. B

Duygusal Klibim :D

Duygusal değil zaten.Aryıca youtube kanalım lets play kanalı olduğu için buraya açtım.
  7. B

Duygusal Klibim :D

8. B

Let's Play Terraria

9. B

Mafia 1 Game Play

@ZereftheBlackMage : Yeni oyunlar kendini aştı artık.İnsanların oynaması yetiyor.Ama benim oynadığım tarzda oyunlar çok insanın oynamadığı ve benim eğlendirmeme kalan videolar oluyor. @Forumİmamı : Eyvallah sağolasın bizi arkadaşlarına da öner :)
  10. B

Mafia 1 Game Play

11. B

Youtube Kanalım

Yok yok hakaret olarak algılamadım.Ama tabii ki fark var kimi kanalların izlenmesi 250 bin ve ya üzeriyken , onlarla aynı zamanda açılan çoğu kanal video çekmiyor bile.Fark eğlendirebilmek izleyenleri.
  12. B

Youtube Kanalım

Haklısın bunu söylemekte tabii ki ama diğerlerinden farklı olmaya çalışıyorum.Yani videolarımı izleyip diğerlerinden bir farkın yok dersen ona da saygım var tabii ki senin görüşündür.
  13. B

Youtube Kanalım

Grafikler kanal ortağıma ait.Arkadaşlar beğendiyseniz abone olarak bana destek olabilirsiniz. @Forumİmamı : şu an Mafia1'i youtube a yüklemeye başladım gecenin ilerleyen saatlerinde yüklenir :)
  14. B

Youtube Kanalım

Mafia 1'i bitirip MAfia2'ye başlamayı düşünüyorum.
  15. B

Youtube Kanalım

Arkadaşlar youtube kanalımı beğenirseniz minecraftta çekmeyi düşünüyorum.Ancak şuanlık minecraft videom yok.Eğer minecraft videom olmamasına rağmen burada kanalı paylaşmak yasak ise özür dilerim. https://www.youtube.com/channel/UC3IJKv8W3YnFjiCTPaaLOMA