buraksz kullanıcısının son içeriği

1. buraksz

MC-KO Knight Online(MMORPG) Kapalı Beta 13.09.2016 ip : beta.turkyilmaz.org

konudaki skript bölümünü gösteriyor isen o sunucu ile bagımsız bir arkadaşımızın script i dir, gerekirse diye konu açıldı orada bulunuyor .
  2. buraksz

DisguiseShop - Metin2 Tipi Pazar

Dosya 1.8.8 olmasına ragmen 1.8 sunucuda 0 sorun ile kullanıyorum , senden kaynaklanan bir sorun
  3. buraksz

skrit + java 2 side var. forum attıgından bir şey anlayamadım , alım için kurulan basit bir forum , açıklayıcı yorum yap adam skriptmi java mı demiş gerekli cevap dışında boş yorum atmayınız.
  4. buraksz

skript istegi

Olta yı suya salladıgımızda drop olarak balık yerine kendi istedigimiz itemleri yazma kodu nedir bilen varsa atarsa sevinirim örnek 1 2 yaparsa devamını getiririm.
  5. buraksz

Teşekkürler .. Beta 2 - 3 Gün sonra %90 oranında açılacaktır Bilgi için ; Skype : Burakszoffficial WEB : http://turkyilmaz.org/ Kapalı Beta 14.09.2016 ! akşam beta aktif ip : beta.turkyilmaz.org
  6. buraksz

skript istegi

Zombi kesince % oranıyla item düşmesinin kodu nedir item direk oyuncuya gitsin yere düşmesin clear drops atarak
  7. buraksz

Skyblock Tavsiyeli Gorev Skripti. - Iceri - [İstek Deqil]

yaparsan bana ulaşırsan sevinirim Knight MMORPG ' sunucumda kullanıyorum şu an betada sınırsız olur official de tek görev olur beklemedeyim.
  8. buraksz

Skript istegi acil

2 sini bir arada yapma şansın varmı üstte attıgım gibi , script bir arkadaşın paylaşmış ayırıp error almak istemiyorum .
  9. buraksz

Skyblock Tavsiyeli Gorev Skripti. - Iceri - [İstek Deqil]

görevleri sadece 1 kere yapmasını nasıl saglarız , yapabiliyorsan atarsan sevinirim.
  10. buraksz

istek script

tamamdr yazıyorum
  11. buraksz

Skript istegi acil

burada elmas istiyor bunu nasıl 10 player öldür veya 10 skeleton öldür şekline getiririz.
  12. buraksz

istek script

command gorevver [<text>]: trigger: if arg 1 is "elmas": if player has 32 of 264: remove 32 264 from player send "{@p} 32 Elmas Gorevini Yaptınız ! 5000 TL Ve 12 Elmas Kazandınız." execute console command "eco give %player%...
  13. buraksz

Skript istegi acil

command gorevver [<text>]: trigger: if arg 1 is "elmas": if player has 32 of 264: remove 32 264 from player send "{@p} 32 Elmas Gorevini Yaptınız ! 5000 TL Ve 12 Elmas Kazandınız." execute console command "eco give %player%...
  14. buraksz

[YARDIM] Windows Server 2012 R2 VDS

@Echo off title RPG java -Xmx1024M -jar spigot.jar -o false @Echo off :start java -Xms1024M -Xmx1024M -jar spigot.jar echo Sunucu yenileniyor! ping 1.1.1.1 -n 1 -w 1000 >NUL goto start jar ları degiştirip yapabilirsin..
  15. buraksz

[İstek] Skript

PermissionEx önerebilirim ..