BurakTaha12 kullanıcısının son içeriği

1. BurakTaha12

konu silinsin

alımlar hala devam ediyorsa HzBlackHole#3264 dan yazabilirsiniz rehber veya mod olabilirm
  2. BurakTaha12

Yetkili Olmak İstiyorum{Factions,skyblock uygundur}Detay İçeride

Merhabalar ben burak Taha 17 yaşındayım 5 yıldır minecraft oynuyorum genelde pl başarım vardır komutlardan anlarım Yani beni Admin veya Moderator olarak alabilirsiniz Kesinlikle Aternos veya onun gibi hosting lerle çalışmam belirteyim bunu. Adım:Burak Taha Yaşım:17 Görev Almak İstediğim Sunucu...
  3. BurakTaha12

Yönetici/Admin Arayanlar İçeri.

Selamlar öncelikle sunucuya ortak aradığım için yönetici veya admin yapabilirim ama kurallarınızdan birine uyamam,hangisi derseniz ipim sayısal ve hostingim yok yani portlu server anlıyacağınız siz yinede kabul ediyorsanız Lynx'R-BurakTaha- #4298 yazabilirsiniz.
  4. BurakTaha12

Yt Alımı Olan Server Arıyorum

MagneticSkyBlock.aternos.me Alımımız vardır gelebilirsin.aktif olduğunda dc den yaz . BurakTahaTR #4298
  5. BurakTaha12

MagneticSkyBlock\Aktif Yetkili Alımları-)Büyük Bir Edit Bölgesi-)Tecrütbeli Ve samimi Yetkililer.

Merhaba Ben 2017 den beri minecraft oynayan ve bu 2019 da server açma kararına varan Ben yani BurakTaha yım :) 14 yaşındayım. Not:Öncelikle Yetkili Alımları Konusunu konunun sonunda belirteceğim. Not:Şuanlık Aternos Olduğuna bakmayın yakında batihosta geçiceğiz. Biz Kimiz?:Biz sizin...
  6. BurakTaha12

Builder,Mimar / Rehber / Aranıyor Faction Sunucusu İçin

Adınız:Burak Taha Yaşınız:14 Deneyimleriniz: Uzun zamandır minecraft oynayan birisyim yaklaşık 8 serverde Rehber Oldum hepside memmundu komutlarıda biliyorum Eklemek istedikleriniz: Başarılı bir serversiniz inşallah iyi noktalara varabilirsiniz.
  7. BurakTaha12

Sansory Market | Gel Yap Para Kazan! | Minecraft & Web Hizmetleri Satış Sunucusu 2019 | Yetkili Alımları

Ad|Burak Taha Yaş|14 Yetki| Rehber Discord|burak taha#4298 Aktiflik| bayramlarda düşebilir onun dışında 6 civarı Hangi komutları biliyorsun?|çoğunu örnek olarak mute,sil,bilgi,afk vs. Sunucumuza hiç geldinmi?|evet geldim Küfür,ego,trip veya küçümseme gibi bir durumun varmı?|kesinlikle hayır...
  8. BurakTaha12

☪ BOZOK • OpSkyBlock> Bütün Yetkili Alımları VAR< Bozok.Batihost.Net +10GB<|> 27.05.2019

Yaş:14 Ad:Burak Taha Koca oyun nick:BurakTaha aktiflik:4 ila 5 (hafta sonları ve tatillerde sayı artabilir.) istediğim yetki:Rehber tecrübe:bundan önce 5 6 sunucuya rehber olmuşluğum vardır deneyimliyim yani, 3 yıldır mc oynuyorum. : discord:burak taha #4298