Bursalıyız kullanıcısının son içeriği

1. Bursalıyız

Şefler Oyunda SkyBlock | SOHUB.aternos.me | 1.11.2

Merhaba biz ŞOHUB ekibi olarak size elimizden gelen en iyi kaliteyi sunmayı hedefliyoruz. Sunucumuza sadece 1.11.2 girebilirsiniz. Sunucumuzda sadece şimdilik SkyBlock bölümü var fakat yakın bir gelicekte Survival açılacaktır. Şuanlık "Rehber" alımımız bulunmaktadır. Taglar alt tarafta: VIP ...
  2. Bursalıyız

Türkçe Bukkit Server 1.7.9

Mod Oldun Tebrikler İp Vercem Bekle Builder Oldun Tebrikler Admin oldun Tebrik Ederiz Huhu!!!!!!!!!!!
  3. Bursalıyız

malesef skype var ama olmaz

malesef skype var ama olmaz
  4. Bursalıyız

Malesef Son Karar Yoksa Rapar Edicem Olmicaksın!!!!!!!!!!!!
  5. Bursalıyız

evet
  6. Bursalıyız

Malesef O İşler Biti + Yaşınız Gerçekten 18'mi bilimez Redstoneda ben varım zaten bide plagin baketim var :) Atama Başarılı Fakat Düğüne Gidicem Ve Sw Kapalı Durcak Yani Nitrado Gibi Bi Bilişimde Değil Kendime Ait Geldiğimde Veririm Bursa,Mudanya!
  7. Bursalıyız

Katılanlara Özel Olarak İp Verilecek. Merhaba Arkadaşlar Serverime Yetkili Arıyorum Şuana Kadarki Yetkililer: Kurucu : arda08 Baş Admin : kaan2426 Admin : framerlol , jakew2001 Builder : yigitkskn Moderator : chrisraul Rehber : Aranıyor Katılım : Minecraft Nick'iniz : Adınız : Hangi Gurupta...
  8. Bursalıyız

Command Bloklu Redstone Mapi Sadece Eğitim İçindir 14w32d

harita ile ilgili resimler aktiftir baka bilirsiniz haritayı lütfen oynayın ve öyle kararınızı vererek oy verin
  9. Bursalıyız

merhaba kanal bana ait değil ben o kanalda olan şeyleri geliştiriyorum
  10. Bursalıyız

Merhaba Arkadaşlar Bu Haritamda Sizlere Teorik Redstone'cu Adlı YouTube Kanalından Esinlendiğim Ve Geliştirdiğim Bazı İcatlar Var Umarım Beğenirsiniz Saygılarımla. -Arda Ege Notlar : Harita 14w32d Snapshot'ında Oynanmalıdır Teorik Redston'cu : Bana Tıkla Harita : Bana Tıkla Harita Daha Versiyon...
  11. Bursalıyız

Minecraft Crack Error(Hatası) Initializing game

arkadaş lütfen detaylı oku çünküü her bilgi yazıyor bilgisayarla ilgili
  12. Bursalıyız

ARKADAŞLAR WİNDOWS 7 YE İNDİRSEM BİLGİSAYARI OLUR MU?
  13. Bursalıyız

MİNECRAFT TÜRK YAZ ÇEKİLİŞİ

*Forum kullanıcı adınız: Bursalıyız *Sadece gerçek adınız: Arda *Yaşınız: 18 Forumda 34 Ama Gerçeği 18 :D *Minecraftı kaç yıldan beri oynuyorsunuz: 3,5 *Sunulan oyunlara sahip misiniz : Hayır Minecraft'ı İstiyorum *Youtube'da Minecraft'la ilgili kimleri takip ediyorsunuz...
  14. Bursalıyız

Diz üstü Windows 8.1 Pro İşlemci: Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU T6400 @ 2.00GHz Yüklü Bellek (RAM): 4,00 GB (kullanılabilir miktarı: 2,96 GB ) Sistem Türü : 32 bit İşletim Sistemi, x64 tabanlı işlemci Ekran Kartı Bilgileri : Yonga Türü: ATI ATOMBIOS DAC Türü Internal DAC(400MHz Bağdaştırıcı...
  15. Bursalıyız

aloooo bu diz üstü!