BuzzyRai kullanıcısının son içeriği

1. BuzzyRai

Alone Fellow Metin2 temalı MMORPG sunucusu

Cidden açık RP sunucusu var mı ?
  2. BuzzyRai

Yeni Açıldık !|Yetkili Alımları | ScarryS.aternos.me |

BAŞKA BİR SUNUCUYLA TEKRARDAN AÇILACAKTIR .
  3. BuzzyRai

Yeni Açıldık !|Yetkili Alımları | ScarryS.aternos.me |

Sunucumuz yeni açılmıştır . Şuanlık Hayatta Kalma Sunucusudur . Yapım Aşamasındadır Ancak Genede Gelebilirsiniz . SUNUCU İP : ScarryS.aternos.me Kurucu : Buzzyrai ( ScarryS ) Baş Admin: Adminler : Baş Moderatör : Moderatörler : Baş Rehber : Rehberler : Reklamcı : Sen Yoksan 1 Kişi Eksiğiz !
  4. BuzzyRai

|tr.Weagle | FFA-BATTLEGROUND | 7/24 | ONLINE | 1.8.x | KONU GÜNCELLENDİ | 15.08.2016 | V2 Sürümü

Hile açan çok fazla kişi var . Onun dışında güzel :)
  5. BuzzyRai

Steampowered ve Steam community sitelerinde steam hesabıma giremiyorum acil yardım !

Şifrem vb her şeyi doğru giriyorum Robot musun İnsan mı diye bir yer var orayıda doğru giriyorum . Yüklü olan Steam dan giriş yapınca girebiliyorum . Ama internetteki steama giremiyorum .
  6. BuzzyRai

Steampowered ve Steam community sitelerinde steam hesabıma giremiyorum acil yardım !

Konu başlığında görüldüğü gibi . steam hesabıma steampowered ve steam community sitelerinden giremiyorum . steam hesabımın her şeyini doğru giriyorum . Hatalı giriş yazısı çıkıyor . Lütfen yardım edin .
  7. BuzzyRai

Premium Sorunu Acil Yardım Lazım !!

Çok teşekkür ederim bir an premium hesabım gitti sanmıştım sayende tekrar açtım
  8. BuzzyRai

Premium Sorunu Acil Yardım Lazım !!

Öncelikle merhaba . Yıllardır kullandığım Premium hesabım şimdi minecraft ın kendi sitesine girmiyor eposta ve ya şifre yanlış gibi şeyler diyor . Herşeyi kontrol ettim şifremi 2 kez değiştirerek denedim . Ama olmuyor benim gibi sorun yaşayan başkaları var mı ? Veya çözümünü bilen.
  9. BuzzyRai

Çok garip takıntım var beyler buyrun --->

kapıyı aç adamın önüne atla sen adamı taciz et Q_Q
  10. BuzzyRai

Minecraft Play'a Basınca Hata!!!

Öncelikle yazıyı okurken hızlı uygula belirli bir süre sonra minecraft hiç açılmayabilir . Bunları uygula Bilgisayarıma gir Program Filesteki gereksizleri sil . Ardından %appdata% ye gir .minecraft ın içini aç mods yoksa ekle . Ardından Bilgisayarı aç kapa . Açıldığında düzelicek .
  11. BuzzyRai

Pelerin konusunda yardımınız lazım

Öncelikle merhaba benim minecraft'ın orjinal sitesinden alınmış bir premium hesabım var ( kendim satın aldım ) skinini değiştirebiliyorum ancak pelerin ekleyemiyorum . Nasıl ekleyebilirim ?
  12. BuzzyRai

İstek SaoRPG:Tasarımcı alımları

Bu arada bir kaç sorum olacak . 1- Silahlar,zırhlar saodakine benzeyecek mi ? 2- Silah,zırh 3 boyutlumu olacak ? 3- Silah,zırh çeşitleri az mı olacak yoksa saodaki kadar çok mu olacak ?
  13. BuzzyRai

*** ( sansur değil) ( sansur ) ) mu ? ( Hep uyuz oldum diyor ya ordan geldi aklıma :D )
  14. BuzzyRai

Açılırsa tutar bence .
  15. BuzzyRai

The Last Of Us Online Pass Sorunu

Herkese Merhaba ben orjinal The Last Of Us aldım Online Pass ıda var ancak nereden gireceğimi bilmiyorum . Bilen birisi yardım edebilir mi lütfen. NOT: Playstation 3 kullanıyorum