byMasterTurk kullanıcısının son içeriği

1. byMasterTurk

Forumun reyizlerinden :D (Sırf beğenmesi için böyle dedim beğeni hack var bu adamda atın buraya...

Forumun reyizlerinden :D (Sırf beğenmesi için böyle dedim beğeni hack var bu adamda atın buraya yorum açsın beğeni hackini)
  2. byMasterTurk

[SK] AntiAutoClicker and ClickMacro (Benim yapımım değil!) (Badliondaki gibi v2)

Anladım hocam, ben ******* etmeye gidiyorum bu arada bu arkadaşın beyni benim beynim için çok zor hayatta kalamıyorum Güncel ++
  3. byMasterTurk

[SK] AntiAutoClicker and ClickMacro (Benim yapımım değil!) (Badliondaki gibi v2)

AntiAutoClicker ve Click-Macro koruması gayet basit bir mantığı var oyuncu sunucu içinde saniyede 19(ayarlanabilir) kere sol klige tıklarsa(ki bu imkansız bir program veya hile olmadan) oyuncuyu banliyor(ayarlanabilir) hile koruması gibi bir şey
  4. byMasterTurk

Merhabalar, bugün sizlere Badlion'daki gibi olan AntiAutoClicker and ClickMacro skriptini tanıtacağım (badliondaki skript değil) ------------------------------------ Şimdi bu skript size neler kazandiriyor ? - Sunucunuza güzel bir click-macro koruması ekliyor - Sunucunuza güzel bir auto-clicker...
  5. byMasterTurk

Harika bir combo plugini! (Badlion Combo System) 1.7 & 1.8

Evet, ideal bir plugin. Teşekkür ederim. (Plugini ben yapmadım tekrardan hatırlatma) Güncel
  6. byMasterTurk

[HD] plugin yardımı!

hiçbir skript bir pluginle uyumlu değil :pof:
  7. byMasterTurk

Bilgisayardan Ayrılamama Sorunsalı

Hem inci hem ekşi hem uludag hem forummc hem mc-turk hem hddonmadanizleforum felan baya bi var pnp
  8. byMasterTurk

Bilgisayardan Ayrılamama Sorunsalı

buda sorumu şimdi alıyorsun pcyi pnp atıyorsun balkondan sonra annen terlikle baban oklavayla seni dövüyor bu kadar sende kurtulmuş oluyorsun, ha birde modemede bir bardak su dök gitti bitti panpa
  9. byMasterTurk

simple title

simple title
  10. byMasterTurk

Eski günleri özledim...

16 zorunluolanlanetolasi10karakter
  11. byMasterTurk

Happy birthday to you! (Nice yıllara üstad)

Happy birthday to you! (Nice yıllara üstad)
  12. byMasterTurk

[Plugin Paketi] MCSG BattleGrounds Paketi Beta v1 Tam Sürüm Yakinda !!! Ve Ozel Skript +Plugin

MCSG Plugin paketimi hatırlattığın için teşekkür ederim, başarıların devamını dilerim. (gerçekten unutmuştum -_-)
  13. byMasterTurk

:D

:D
  14. byMasterTurk

>>TheLegend<< üyesinin en son etkinliği: Dün 00:05 Bekliyoruz

>>TheLegend<< üyesinin en son etkinliği: Dün 00:05 Bekliyoruz