ByVenom kullanıcısının son içeriği

1. B

Yardım Hexxit extrabiomesxl hatasi! Lutfen Yardim

sunucudaki ile uyumlu degil ama?
  2. B

sorun düzeldi arkadaşlar ilginiz için teşekkür ederim, format attım dili ingilizce yaptım, şuanda sunucuya girebiliyorum teşekkürler.
  3. B

şu an microsftan windows 10 pro key aldım, format atıyorum.
  4. B

formatda atamıyorum bana hata veriyor ya :/
  5. B

bizim arkadaş var bilgisiyarını ingilizce yaptı düzeldi ama ben format atamıyorum ya :/ o hatayı veriyor.
  6. B

flash belleke yüklerken böyle sorun verdi bilgisyar üzerinden yükseltmeyi denedim gene böyle hata verdi
  7. B

Pc Özelliklerim; i3 6100 16GB Ram 2133mhz GT1030
  8. B

windows 10 pro format atmayı düşünüyorum.
  9. B

yaptim fakat helen aynı sonuç, dediğiniz gibi yaptım anlatıyım: Windwos Update çalışıyormuş, durdum tekrar başlattım,başlangıç türü "elle" ayarındaydı "otomatik" yaptım sonra oturumu kapatıp açtım. Hala aynı sonuç. :/ :( sanırım bu hata cözülmücek
  10. B

işte sorun şu bende windows update kısmına kadar, dil seçeniğini indiremiyorum, dil seçiyorum bu dili kullan diyorum sadece şunu diyor bana windows update'de aranıyor. :'(( :( (sistemim windows 8.1 pro)
  11. B

(Hexxit) Forge mod loader has found ID mismatches complete details are in the log file

ben dili değiştiremiyorum ya :( sunucu kiraladım. sunucuya giriş yapamıyorum yardım edin ya
  12. B

maalesef gene aynı hatayı verdi :/
  13. B

aşırı batsız bir insanım, bir eğlence yaşayalım dedim arkadaşlarım ile oda olmadı, sorunu cözüyüm derken yapılan hiç birşeyde işe yaramadı, sizden başka kimsede yardımcı olmadı şu an attım eklentileri ve deniyorum.
  14. B

söyle bir sorun çıktı bu seferde
  15. B

windows update'de aranıyor diyor kalıyor dili indirme seçeneği karşıma gelmiyor