Cafterahmet kullanıcısının son içeriği

1. C

[Yardım]Minecraft Skin Değiştirme 1080p Skin

Minecraft oynamayın çözülmüştür iş
  2. C

İngiliz kanalların skinleri

Onların hepsi amerikan A:SDASD
  3. C

İlk Skin Çalışmam || JNDsuper Farkıyla :)

Novaskinden ciftci kostumunu almıssın ?
  4. C

PrumenCraft [HUB] Server |7/24| (5000) Kişilik Dev Server

SAKIN GIRMEYIN HUB ÇALINTI BEYLER HATTA PREMIUM SERVERDEN ÇALINTI HIVEMC.EU ADLI IPDEN ÇALINTI ÇALINTI ÇALINTI ÇALINTI ASLA GIRMEYIN
  5. C

Padişah - İlk ve tek

öyle olur zaten hat e yaptım istiyosan öyle kalsın
  6. C

Padişah - İlk ve tek

Özür Dilerim cevap biraz uzun sürecek ama kendi yaptığım skinlerden bir örnek veriyim sana benim ismimle mustachebrine :) Pala bıyığın nerde olduğunu anlamışındır heralde
  7. C

Yarı Stave Yarı Zombie Skini

bana bunu novaskin.me deki steveyi alıp weardan zombi head and hands adlı şeyi giydirmediğini söyleme senin yapımın degil -REP
  8. C

Padişah - İlk ve tek

kardeş skini at yada ben sana mesela pala bıyıklı skin atayım minecraft skinlerinde ilk defa pala bıyık yapıyorsan böyle olması normal ben sana bir tane skin atıyım ona göre editlerisin ?
  9. C

Ekran kartımla ilgili bir sorun [Lütfen Bakın]

bu arada ati toolu öneriyor bazı yerler fakat bende sorun var coreyi arttırın diyip duruyorlar (orada bir bar var onu arttırınca iş bitiyormuş) fakat ben o barı haraket ettiremiyorum ve izlediğim videolarda çoğu windows xp idi indirirkende reccomended: xp ve nt/2000 yazıyordu kısacası program...
  10. C

Kardeş bulabildiğin donanımhbr den konu yada videolu anlatım varsa mesajdan atabilirmisin ?
  11. C

Tamam tşk memory ghz arttırılabilirmi peki ekran kartı değişmeden ?
  12. C

Sorun şu ki böyle çok iyi grafikli oyunu kasa kasa çalıştırması (örneğin: far cry 3 crysis 3 planetside2 vb..) ayrıca memory çok düşük dediği 2 gb kardeş ? clocklarıda ekran kartı değiştirmeden arttırabilirmiyiz ? edit: pc ile ilgili sorun değil pc 8 gb ve hiç ısınmıyor yeni aldım .... markası exper
  13. C

Arkadaşlar size ilk önce şunu söylemeliyim ekran kartımın iyi olduğunu düşünüyorum 2 GB ve ATI RADEON HD 7350 ve DirectX 11 Burda özelliklerin hepsi var çözüm varsa lütfen söyleyin.
  14. C

Yeni çeri skini ilk ve tek emek verdim

Todeskeks indirme linkini at sana paya bılık yapıp veriyim bende bir skin yapımcısıyım fakat hiç paylaşmıyorum (zaten hiç foruma girmiyorum :D)
  15. C

enchantment.level.1000

Sadece pluginle degil INVeditle singleplayerlede oluyor en fazla level 32767 oluyordu baska olmuyor